Tanımadığınız bir kızla asansöre biner misiniz?

Soru konuda

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Bir ara kadın cinayetleri de yazarsınız o arama çubuklarına. İşte bu kadın korkusu erkekleri bu cinayetlere iten.

Kadın cinayetleri elbette büyük bir sorun. Bu haberler hepimizin ciğerlerini söküyor, ama buradaki mevzunun kadın cinayetleri ile alakası yok. Bu ülkede ne kadar taciz, tecavüz gibi eylemlerde bulunacak kadar it herifler varsa aynı şekilde onurlu bir adama tecavüzcü damgası yapıştıracak kadar namussuz kadınlar da var. Sorunu tek taraflı hale getirmeye gerek yok. Her konuda ortaya konulan sorunu tekrar kadın tarafına çeviren feminazi düşüncesinden sıyrılmanız gerekiyor artık. Burada erkek tarafına bir soru sorulmuş ve erkekler bir korkuyu dile getirmişler. Mevzu bundan ibaret.

Bu konuda bu kadar temkinli olmamın sebebi ise zamanında yakın bir arkadaşımın başına gelmiş olması ve çocuğun gerçekten de suçsuz olmasına rağmen okuldan atılmasıdır. Mantıktan ziyade tecrübe eşliğinde bunları belirtiyorum.

Bir ara kadın cinayetleri de yazarsınız o arama çubuklarına. İşte bu kadın korkusu erkekleri bu cinayetlere iten.

25 yaşındayım, çocuğun değilim, bu absürt işler yüzünden başı yanan sayısız erkeği baz alarak bu yorumu yaptım, meseleyi kadın cinayetine çekip trollük yapmışsınız. Kadın cinayetleri herkesi üzen bir olay buna kimsenin bir itirazı yok ama sebepsiz yere iftira yiyip hayatı kayan erkeklerin sayısı bundan kat kat daha fazla, uğraşmak istesem biraz interneti kurcalar son aylarda gerçekleşmiş sayısız haber linki bulup atarım ama pek bir işe yarayacağını zannetmiyorum.

Hahaha :D çocuğum bu yaşta kadınlardan bu korku nedir yahu?
Kadınları anlayamıyouz. Kadınların kekosu bile süslenip geziyor. Erkeklerin kekosunu dızosunu anlamama gibi bi ihtimal yok, giyinişinden sıfatınan belli oluyor genelde. Onun dışında kimsenin kadın düşmanı olduğunu sanmıyorum hocam.

Geri
Yukarı