Tanımadığınız bir kızla nasıl konuşursunuz?

Yani tesadüfen karşılaşmak zor İstanbul'da kız yani aşırı aşırı bir tesadüf lazım ama onun dışında diğer yazdığın mantıklı gibi geldi.
Plan 2 adımdan oluşuyor malesef. Onun da evet tanıdık geliyorsun demesi lazım. Nerden tanıyorum diye düşündürtmek lazım. Kuaföre geldiğini siz söylediniz diye dedim. Ortak alanlarınız yok mu o zaman?

Plan 2 adımdan oluşuyor maalesef. Onun da evet tanıdık geliyorsun demesi lazım. Nereden tanıyorum diye düşündürtmek lazım. Kuaföre geldiğini siz söylediniz diye dedim. Ortak alanlarınız yok mu o zaman?

Yani şöyle hikayesinde paylaştığı kuaförün adresine baktım 2 sokak yanda bizim dükkanın yani her gün sabahtan akşama kadar önünde de bekleyemem yani :D.
Plan 2 adımdan oluşuyor maalesef. Onun da evet tanıdık geliyorsun demesi lazım. Nereden tanıyorum diye düşündürtmek lazım. Kuaföre geldiğini siz söylediniz diye dedim. Ortak alanlarınız yok mu o zaman?

Dediğim gibi 1-2 ortak arkadaş bulma şansım var aracılar sayesinde acaba oradan yürüsem olur mu ki?

Yani şöyle hikayesinde paylaştığı kuaförün adresine baktım 2 sokak yanda bizim dükkanın yani her gün sabahtan akşama kadar önünde de bekleyemem yani :D.

Dediğim gibi 1-2 ortak arkadaş bulma şansım var aracılar sayesinde acaba oradan yürüsem olur mu ki?
Bir mesajta ortak arkadaş bulurum vs. demişsiniz. Ortak arkadaş, ortak alan olmadan zor. Güzel kızlara herkes yazıyor DM'den.

Bir mesajta ortak arkadaş bulurum vs. demişsiniz. Ortak arkadaş, ortak alan olmadan zor. Güzel kızlara herkes yazıyor Dm'den.

Ortak alan olmadan neden zor olsun?
Bir mesajta ortak arkadaş bulurum vs. demişsiniz. Ortak arkadaş, ortak alan olmadan zor. Güzel kızlara herkes yazıyor Dm'den.

Durum şöyle bir arkadaşım var onun arkadaşının bazı arkadaşları kızla yakın arkadaşlar :D.

Ortak alan olmadan neden zor olsun?

Durum şöyle bir arkadaşım var onun arkadaşının bazı arkadaşları kızla yakın arkadaşlar :D.
DM dışında yapacak bir şey yok o zaman. İçini kemirip duracak, yazsam mı yazmasam mı diye düşüneceksin sürekli. Yazıp yazıp silecek, göndere basar gibi olacaksın. Haftalar boyunca bunu çekmektense yaz. Uygun bir story attığında mesela kitap atarsa, bilmiyorsan hemen araştır internetten iyi kötü bir şey yaz. Sohbetin iyiyse, elin yüzün düzgünse bir şeyler olabilir.

Dm dışında yapacak bir şey yok o zaman. İçini kemirip duracak, yazsam mı yazmasam mı diye düşüneceksin sürekli. Yazıp yazıp silecek, göndere basar gibi olacaksın. Haftalar boyunca bunu çekmektense yaz. Uygun bir story attığında mesela kitap atarsa, bilmiyorsan hemen araştır internetten iyi kötü bir şey yaz. Sohbetin iyiyse, elin yüzün düzgünse bir şeyler olabilir.

Sohbetim eh fena değil elim yüzüm düzgün Allah'a şükür yani evet denemeden bilemeyiz.

Eğer foto atmazsan seni öldürürüm yazarım.
Selam beybi naber nasılsın dersen o iş yaş iş salla. Ama abazanca bir giriş yapmayıp düzgün bir iletişim kurarsan belki? Selam admin bey, abazan kelimesi yasaklı mı bilmiyorum. Google'de araştırdım pek argoya benzemiyor. Yanlışım var ise affet.
Dostum abazan ne ya?

Geri
Yukarı