Tanımadığınız Kişilerin Yazdığı E-Kitapları Alır Mısınız?

ShinobiTech

Femtopat
Tanımadığınız kişilerin yazdığı ucuz ve içeriği güzel e-kitapları alır mısınız merak ediyorum.
Yazdığım, kısa olmayan, önemli konulara değindiğim ve güzel olduklarını düşündüğüm e-kitaplarım var, bunları satmak istiyorum fakat nedense bir insan tanımadığı birisinin yazdığı e-kitabı alır mı bilemiyorum.
Bu yüzden buraya sordum bu soruyu, sizler ne düşünüyorsunuz merak ettim.

Haklısınız fakat dediğiniz gibi e-kitaplar henüz yaygın olmadığı için insanlar tanımadıkları kişilerin yazdığı e-kitaplara biraz mesafeli dururlar diye düşünmüştüm.
Bunun dışında yazdıklarınıza tamamen katılıyorum.

Açıkcası ben o şekilde düşünmüyorum ama şu an e-kitap'larınızı nasıl satacağınız konusunda bir fikrim yok. Para kazanma amacı gütmüyorsanız yazılarınızı bir "blog'a" ya da böyle forumlarda ücretsiz olarak paylaşırsanız tanınmanız daha muhtemel. Bu şekilde başlayıp popüler olursanız ileride e-kitap'larınızı da daha kolay satabilirsiniz.

Tanımadığınız kişilerin yazdığı ucuz ve içeriği güzel e-kitapları alır mısınız merak ediyorum.
Yazdığım, kısa olmayan, önemli konulara değindiğim ve güzel olduklarını düşündüğüm e-kitaplarım var, bunları satmak istiyorum fakat nedense bir insan tanımadığı birisinin yazdığı e-kitabı alır mı bilemiyorum.
Bu yüzden buraya sordum bu soruyu, sizler ne düşünüyorsunuz merak ettim.

İnsanların bu e-kitap hakkındaki görüşleri çoğunlukla olumluysa, fiyatı ucuzsa ve bu e-kitabın paylaşıldığı platformda e-kitap okumak rahat ve kolaysa satın alabilirim, neden olmasın.

Geri
Yukarı