Tanımadığınız kişiye içinizi döker miydiniz?

Asla.
Çok yakın olduğum insanlara bile içimi dökmeden önce binlerce kez düşünüyorum.
Aslında burada "içini dökmek" kısmını açmak gerek. Ben bunaldığımda ya da sorun yaşadığımda rahat rahat konuşurum ama bazen bazı durumlar yaşıyorum ki ne olursa olsun söylemiyorum kimseyle paylaşmak istemiyorum.

"İçini dökmek" bazı sıkıntarını anlatmaksa sorun yok dert paylaştıkça azalır ama tüm sıkıntılarnı anlatmaksa bu kısımdan bakarsak içine kapanık bir insanım bile diyebilirim.

"İçini dökmek" bazı sıkıntarını anlatmaksa sorun yok dert paylaştıkça azalır ama tüm sıkıntılarnı anlatmaksa bu kısımdan bakarsak içine kapanık bir insanım bile diyebilirim.
Bende işe yaramıyor o.
Dertlerimi başkası bilince tam tersine daha çok strese giriyorum. Hoşuma gitmiyor.

Sorunlarımı kendi başıma çözme taraftarıyım. Kendimi açtığım, içimi döktüğüm kişi sayısı çok azdır.

Bende işe yaramıyor o.
Dertlerimi başkası bilince tam tersine daha çok strese giriyorum. Hoşuma gitmiyor.

Sorunlarımı kendi başıma çözme taraftarıyım. Kendimi açtığım, içimi döktüğüm kişi sayısı çok azdır.
Olabilir ama hala dediğimin arkasındayım bu iş "derde bağlı".

Ben başka bir arkadaşım ile yaşadığım ufak bir kavgayı anlatırım mesela ama kız arkadaşımla yaşadığım kavgayı anlatmam çünkü o derdi başkası cözemez, çözmemeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı