Tanrıdan daha üstünüm, şeytandan daha şeytanım, fakirler bana sahip, zenginler beni istemez, beni yersen ölürsün

Konunun sahibi arkadaş DC deki bota hiçbir şey yazında bir şey olmuyor. Bence videonun açıklamasındaki 5 ipucu ipucu değil sadece oyalama.
Konuyla alakası yok ama şöyle bir şey söyleyeyim.
Oyun zor değil sadece mantık gerektiriyor, 5. açıklama gerçekten var ve 5. açıklamada bir video var. 1/1000 şans ile karşılaşıyorsunuz. İlk 3 ipucu sanırım tamamen oyalama. 1. seviyeyi geçebildim, sıra devamında...

Konuyla alakası yok ama şöyle bir şey söyleyeyim.
Oyun zor değil sadece mantık gerektiriyor, 5. açıklama gerçekten var ve 5. açıklamada bir video var. 1/1000 şans ile karşılaşıyorsunuz. İlk 3 ipucu sanırım tamamen oyalama. 1. seviyeyi geçebildim, sıra devamında...

Kanka DC'ye geldim, orada kaldım bu nasıl bir şey ya.

Para ancak az miktar ve çok fazla el değiştirmiş az bir miktar para. Tanrıdan üstün görünmesi için uğruna her şeyin yapılması lazım, en kötü şeyler bile yapıldığı için şeytandan daha kötü olur, fakirler az miktar paraya sahip, zenginler az parayı istemez, çok fazla el değiştiren bir para mikroplu olur ve yersen ölürsün herhalde.
En düz mantık. Resmen otoban mantık.

Hahahaha. İnsan dediğinin bir savaşlık canı var. Dünya geriliyor. Biri nükleer atacak cesareti bulsa savaş çıkacak, milyonlarca insan ölecek. Küçücük bir virüs ağzımıza tükürdü.
İnsana mı üstün diyorsun?
Kendi kendini yok edebilecek kadar üstün bir varlık. Sadece sulu beyni sayesinde. :)

Cevap eğer "hiçbir şey" ise, aslında yanlış cevap olmuş olur çünkü Türkçe'ye uygun olmuyor. İngilizce sormuş olsaydınız cevap "nothing" olabilirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı