İnceleme TaoTronics SoundLiberty 97

Ürünü Hepsiburada üzerinden 277 liraya aldım.

Teknik özellikler:
Ses kodeği: Sbc, aac, apt-X
Çalma süresi: 9 saat, şarj kutusuyla 29 saate kadar.
Su geçirmez: IPX8.
Bluetooth sürümü: 5.0
Bluetooth aralığı: 10M kapalı alana kadar.

Kargolama:
Ürün hızlı kargolandı. 2 günde elimde oldu ama kargocu arkadaşlar benim kargom ile futbol oynadı galiba kutu aşırı ezilmişti ama ürünün kutusu hasar almamıştı iyi ki.
İlk izlenimler:
Şarj kutusu cidden beklediğimden küçük çıktı. Hoşuma gitti küçük olması.
Malzeme kalitesi:
Malzeme kalitesi güzel kaliteli hissettiriyor.
Pasif gürültü engelleme:

kulağıma ilk taktığımda aşırı şaşırdım. İlk defa bu kadar iyi bir pasif gürültü engelleme ile karşılaştım neredeyse sağır oluyorsunuz.
Ses eşiği:
Bütün incelemelerde düşük ses eşiği belirtilmiş ve bu durumdan dolayı korkarak aldım çünkü son ses başım ağrıyana kadar müzik dinleyen biriyim. Evet ses eşiği düşük ama sorun yaratıcak kadar değil dengeli bırakılmış ve benim için sorun olmadı.
Ses kalitesi:
Zamanında 280 liraya aldığım yarı kablolu kulaklığım Sony WI-XB400 ile karşılaştırdığımda XB400 bariz şekilde her yönden önde ama bu kulaklığın TWS olduğunu göz önünde bulundurmak lazım. Basslar derin, tizler aşırı olmasa da temiz.
Sonuç olarak:
Bu fiyata kaçmayacak ürün. Kulağa oturması falan müthiş ve kulakta görüntü olarak da güzel gözüküyor. Tek beğenmediğim yanı üstündeki küçük mavi ışıklar. Sabah başkası tarafından farkedilmesi söz konusu bile değil ama gece fark ediliyor.

IMG_20210529_185419.jpg
IMG_20210529_185450.jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İlk incelemem olduğu için acemice olmuş olabilir :).

Uzun kullanım sonucu herhangi bir sıkıntısı çıktı mı? Kulaklıkla spor yaptığınızda kulaktan kayma gibi bir problem oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı