Tarantula beslemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Instagrama foto felanda koymuyorum. Haftaya 200 e tehlikeli tür almaya başlıyorum varmı diyeceğiniz bir şey ?
Dostum, yaptığın iş gerçekten tehlikeli. Almana laf söylemiyorum gidip buralarda yazıyorsun kaç yaşındasın bilmiyorum, bu sabıkana işliyor. Yüklü miktarda para cezası yiyorsun.

Ben konuya pek inanmıyorum. Tarantula'yı alabilmen için bu işi kaçak yollardan yapan insanlar ile anlaşman gerekiyor. Pet Shop'a gidip alamıyorsun. Benim oturduğum yerde kaplan ve özel ırk köpek satanlar var ama bir sor ne zor onları getirtmek ve satmak.

Ben konuya pek inanmıyorum. Tarantula'yı alabilmen için bu işi kaçak yollardan yapan insanlar ile anlaşman gerekiyor. Pet Shop'a gidip alamıyorsun. Benim oturduğum yerde kaplan ve özel ırk köpek satanlar var ama bir sor ne zor onları getirtmek ve satmak.
Katılıyorum. Konu troll.

Inan bana alabilir, tanıdığım birçok satıcı var. Max 2 gün de evine yolluyorlar. Petshopdan almak kadar kolay bu aralar.

Konu troll ise hiç komik değil :D

Inan bana alabilir, tanıdığım birçok satıcı var. Max 2 gün de evine yolluyorlar. Petshopdan almak kadar kolay bu aralar.

Konu troll ise hiç komik değil :D

Evine göndermesi kolay ama fiyatlar uçuk dostum. Ayrıca deli prosedürleri var bu işlerin. Gelişi güzel alamıyorsun. Konu sahibi aldıysa bizimle "minik" dostunu paylaşmasını isteriz.

Örümcek piyasası amma ucuzmuş. Bu kadar az etmelerine üzüldüm doğrusu. Ender bir hayvan sonuçta.
Bu arada 30 TL olan yavru, ve en kolay bulunabilen tür. Bir çiftleşmede yaklaşık 100 yavruları olduğu için ucuza satılıyor. Değerli türler 200-300 arası değişebilir. Ama 30 ve 80 arası bir kaç tür var.

Dostum, yaptığın iş gerçekten tehlikeli. Almana laf söylemiyorum gidip buralarda yazıyorsun kaç yaşındasın bilmiyorum, bu sabıkana işliyor. Yüklü miktarda para cezası yiyorsun.

Para cezasını bekliyorum evime.
Buraya gelip bilgi almak için konu açıyorsunuz ve sonrasında insanlar sizi nazik bir dille uyarıyorlar, yasak olduğunu belirtiyorlar.
Siz bunun üzerine insanların üzerine hangi akla yürüyebiliyorsunuz anlamıyorum, besleyecekseniz herhangi bir şekilde bu ülkede legal değil şu an.
Bunu belirten insanlara hiçbir hakla atarlanamazsınız.
Ben burada yasak mi degil mi sormadım. Ona göre cevap vereceksen ver.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı