Tarantula nasıl ısıtılır?

348606

Hectopat
Merhabalar. Brachypelma Hamorii'yi ne ile ısıtabilirim? Wi-Fi modem ile ısıtma yöntemi varmış da benim modem çok ısınmıyor. Hangi yöntemi önerirsiniz?

Ayrıca odam da soğuk biraz. Yazın da çok sıcak olur. Problem oluşturur mu?

@aa12

Merhabalar. Brachypelma Hamorii'yi ne ile ısıtabilirim? Wi-Fi modem ile ısıtma yöntemi varmış da benim modem çok ısınmıyor. Hangi yöntemi önerirsiniz?

Ayrıca odam da soğuk biraz. Yazın da çok sıcak olur. Problem oluşturur mu?

@aa12

Hocam ısıtıcı ped kullanabilirsiniz. Pek bir bilgim yok. Karınca çiftliğime baktınızmı belki vardır sorununuzu giderecek video.

Ustatlar guzel bir markanin elinden cikmis kaliteli bir ped onerin elektrik carpmasin eklembacakli garibimi. Pahali olmazsa sevinirim ogrenci adamiz. 😀
Karınca çiftliğime baktınızmı belki vardır sorununuzu giderecek video.
Arastirayim.

Ayrica tesekkurlerimi sunarim. Koskoca forumda saatlerdir cevap gelmeyince umidim tukenmisti.

Ustatlar guzel bir markanin elinden cikmis kaliteli bir ped onerin elektrik carpmasin eklembacakli garibimi. Pahali olmazsa sevinirim ogrenci adamiz. 😀

Arastirayim.

Ayrica tesekkurlerimi sunarim. Koskoca forumda saatlerdir cevap gelmeyince umidim tukenmisti.

Rica ederim. Hepsiburada gibi sitelerden bütcenize uygun yorumları iyi olanlara bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı