Tarayıcı önerisi

1-2 ay öncesine kadar Opera kullanıyordum ama artık Yandex'i hem telefon hem de bilgisayarda senkronize kullanıyorum. Bu ikisi haricinde pek sevmesem de Edge yeni versiyonu öneririm ancak. Onu da zaten kullanıyorsunuz. Mozillaya hiç ısınamadım, Chrome'da çok eskiden kullanıyordum ama sıkılıp Opera kullanmaya başlamıştım dahili VPN olduğu için. Sanırım bir de Vivaldi vardı ama benim en kullanışlı bulduğum şu an Yandex. iOS sisteminde Android'de olduğu gibi Opera olsaydı eğer Opera kullanmaya devam ederdim ama yok maalesef.

Opera GX kullanabilirsin. Ben gayet memnunum. Tasarım olsun, arayüz olsun çok iyi. Aynı zamanda oyunculara özel şekilde yapıldı.

Söylediklerinin hepsi verilerinizin korkulu rüyası oluyor haberiniz var mı :) En iyisi açık kaynaklı olanlardır. Hani yok ben günlük kullanım istiyorum derseniz Firefox ve Edge.

Mesele o değil bellirtiğim gibi yorumlara giremiyorum şimdiki kullandıklarım ile.
Kesinlikle Brave öneririm, benim gözlemime göre Mozilla ve Opera Gx'den daha iyi.
Not: İki tarayıcıyı da kullandım.
Not 2: Opera hakkında pek iyi şeyler duymadım.
opera.png

Ayrıca Brave'de Mozillaya göre 2 kat daha fazla eklenti olmasına rağmen Mozilla'dan daha az RAM kullanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı