Tarayıcı önerisi

VPN'i rezalet?

Benim işime gayet yarıyor, ara sıra video izlerken donuyor ama sıkıntı olmuyor çok.
Arada video donuyor demişsiniz, hızı o kadar az ki, donuyor işte. Hem o VPN kimin, içinden hangi verileriniz geçiyor, hangi verileriniz satılıyor bilmiyoruz. İşinizi görüyorsa da bu beni ilgilendirmez, ne yapayım?

Opera çöp. Gizliliğinize gıdım saygı duymuyor, VPN'i rezalet ve reklam engelleyicisi de çalışmıyor bile :ROFL:

Edge Chromium, Firefox veya Brave önerimdir.
Firefox ve brave karışık gibi sanki ve fazla RAM kullanma durumları varmış galiba? Operada reklam engelleyicisinde sorun yaşamadım ama sayfa çökmeleri oluyor ve evet gizlilik hakkında bir şeyler duydum.

En iyisi ben çıkayım siteden.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-20_164606.png
    resim_2021-03-20_164606.png
    87,7 KB · Görüntüleme: 29
Eski konuları hortlatmaktansa yeni güncel konuşmak daha iyi değil midir? Ayrıca açılan her konudan bir sürü eski konu görebiliyoruz bunu açıklamak için üstün zekalı olmaya gerek kalmıyor.
Ben konuyu hortlat demiyorum. Sadece açılan konuya girip önerilen tarayıcılara bakacaksın. O kadar.

Edge falanı boş ver. En iyisi Brave. Gizlilik hızlılık her şey var. Ayrıca içinde Tor Browser de var. 1 kere kullandım öbür tarayıcılara geçemiyorum. Bir de Brave tarayıcısı kullandıkça dolar da veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı