Tarayıcı önerisi

Opera GX kullanıyorum ama neden vazgeçtiğinizi anlamadım. Bir sorunu mu var? Bende de 4 GB RAM var. En az RAM tüketen tarayıcı hangisidir? GX ram kısıtlayabiliyor diye vs. tercih etmiştim ama neden önermediniz? Fanboyluk yapmıyorum eğer kötüyse değiştireyim diye soruyorum.
Bilgileri satıyormuş.

Peki ne önerirsiniz? 4 GB RAM kullanıyorum. Windows 10 var. Genelde 3 4 sekme açık kalıyor. Akıcı ve az RAM kullanan ne önerirsiniz?

Hocam benim kendim yaptığım tarayıcı var onu kullanın isterseniz.

Normal Opera kullanabilirsiniz bayağıdır kullanıyorum hiç çökme, donma, aşırı fazla RAM tüketimi gibi sorunlarla karşılaşmadım hızı ise Chrome'dan bir tık düşük onun dışında bir problem yok.
Tamamdır hocam teşekkürler.
Hocam benim kendim yaptığım tarayıcı var onu kullanın isterseniz.
Adı nedir hocam bir göz atarım. Ya da link atabilirseniz bakarım.

Opera GX kullanıyorum ama neden vazgeçtiğinizi anlamadım. Bir sorunu mu var? Bende de 4 GB RAM var. En az RAM tüketen tarayıcı hangisidir? GX ram kısıtlayabiliyor diye vs. tercih etmiştim ama neden önermediniz? Fanboyluk yapmıyorum eğer kötüyse değiştireyim diye soruyorum.

Firefox veya Edge öneririm. Ben Edge'i renk ve tasarımından dolayı sevemedim ama Firefox gerçekten harika.
firefox çok ram yiyor diye biliyorum doğru mu?

Bırakma nedenim hem gizlilik hem de biraz farklılık olsun diye xd ama şuana kadar kullandığım en güzel tarayıcı operadır şimdi yazılan tarayıcıları denedikten sonra pek memnun kalmazsam opera devam edicem.

Yeni konular

Geri
Yukarı