Tarayıcı önerisi

Yandex baya iyi bence. Bir süredir Opera kullanıyordum ama gerçekten bıktırdı. Sürekli çöküyor opera anlamsız bir biçimde. Sistemim de kötü falan değil bu arada. Yandex ise aynı Opera gibi pratik hatta belki daha pratik ve aynı zamanda çökmüyor. Onun dışında iyi işte.
Yandex performans açısından çok kötü bir tarayıcı. Ayrıca mail servisiyle yaşadığım sorundan sonra bir daha Yandex kullanmadım.

Sırf görünüşü için (maalesef evet) opera gx kullanıyordum. İğrenç veri satma olaylarını, daha güvenliksiz olduğunu bilmeme rağmen. Sonra bilgisayara format attım. Dedim microsoft edge kullanayım. Sonra baktım tema falan var, halo teması yaptım çok da güzel oldu. Bir daha da opera kullanmam :D. Çok çok daha hızlı microsoft edge. Hem de güvenilir. Firefox ve google'da denedim ama en iyisi microsoft edge.

1658778231353.png

Yandex bayağı iyi bence. Bir süredir Opera kullanıyordum ama gerçekten bıktırdı. Sürekli çöküyor Opera anlamsız bir biçimde. Sistemim de kötü falan değil bu arada. Yandex ise aynı Opera gibi pratik hatta belki daha pratik ve aynı zamanda çökmüyor. Onun dışında iyi işte.

HM bende de oldu sonrasında bilgisayar bozuldu 😐

Bence Chrome veya Edge kullanabilirsin sistem kötüyse.

@Wexiar Brave. Edge bu haftalık güncellemeyi beceremedi bence. Güncelleme biçimi değiştikten sonra bellek sızıntıları arttı. 2 sekme için 700 MB RAM tüketmeye başladı. Ben de alternatif olarak Brave'e geçtim. Arayüzü sade ve Edge'nin en berbat Chromium ayarları sekmesine bin basacak ayarlar sekmesi var. Brave ödülleri de ayrı olay. Sadelik istiyorsan Brave önerebilirim. Bana göre şimdilik tek sıkıntısı sync desteği pek iyi değil. Mobil - masaüstü arasında geçiş yapamıyorum, o kötü.

Yandex baya iyi bence. Bir süredir Opera kullanıyordum ama gerçekten bıktırdı. Sürekli çöküyor opera anlamsız bir biçimde. Sistemim de kötü falan değil bu arada. Yandex ise aynı Opera gibi pratik hatta belki daha pratik ve aynı zamanda çökmüyor. Onun dışında iyi işte.
Neden chrome kullanmıyorsun ki🤔

Yeni konular

Geri
Yukarı