Tarayıcı önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haydaa ne oldu şimdi :D. Fanatik değilim Firefox açık ara en iyisi. Kendim bizzat test ettim...

Çünkü her konuda iyi...
Objektif olmaya çalıştığım halde sinir edecek bir yapınız var bunu belirtmek isterim. Burada önerilerde bulunuyoruz. Ama siz fanatik gibi davranıp kendi kullandığınız tarayıcıyı bir nevi ortamın kralı yapıp millete abartarak anlatıyorsunuz. Yaptığınız yanlış.

Benim gönderdiğim ekran görüntüsünde de Microsoft Edge kazandı. Herhalde Mozilla Firefox hangisinde daha az kaynak tüketirse o doğru kaynak oluyor. Pardon.

Bende de Firefox kazandı diyelim bu ikisini de sayalım... Eee diğer adam tarafsız konu sahibi onun attığı doğru. Hadi diyelim biz fanboyuz o adam değil. Objektif kaynak var elimizde.

Kendi reklam engelleyecisini kullanmıyorum tavsiyem gerek Opera'ya gerekse diğerlerine Ublock Origin kullanın çok iyi reklam engelleyicisidir kendisi.
RAM tüketimi peki?Asıl canımı sıkan olay aşırı RAM tüketmesi.Kendim uzantı olarak reklam engelleyici eklediğimi belirttim ya anlamadınız ya da ben anlatamadım.

Abi başta da belirttim, RAM kullanımı çok önemli değil, oyun oynarken veya başka bir iş yaparken tarayıcı açmıyorum, sayfa hızı olarak ise Microsoft Edge bir tık daha iyi gibi geldi.

Bende de Firefox kazandı diyelim bu ikisini de sayalım... Eee diğer adam tarafsız konu sahibi onun attığı doğru. Hadi diyelim biz fanboyuz o adam değil. Objektif kaynak var elimizde.
Microsoft Edge tarayıcısına iki tane eklenti kurduğunu söylüyor konu sahibi. Lütfen konuyu dikkatli takip et. Aaa pardon Mozilla Firefox öv.

Milleti de övdüğümüzde bir yeri kalkıyor. Siz kullanmaya devam edin tamam sinir ediyorum tamam. Kralı yapıyorum evet var mıdır bir DİYECEĞİN?

O yazıyı ondan önce dedim dostum :D.
Bu tavrın sence doğru mu? Bir dönüp aynada kendine bakar mısın kardeşim. Bu atarlanma niyedir acaba? Yaşça küçük bi arkadaşımızsın muhtemelen. Objektif olmaya çalışan insanlara bu derece atar gider yapman iyi mi sence?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı