Çözüldü Tarayıcıda önceden aranan şeyi silme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Herkese merhaba. Ben tarayıcımda bir yere harf yazsam önceden aradığım bir şey çıkıyor. Onları nasıl silebilirim? Örnek:

resim_2021-02-18_174905.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Üstteki önerilenlerin çoğu işe yaramıyor, ben de denemiştim.
Kesin çözüm: Silmek istediğiniz şeyin üzerine mouse ile tıklamadan gelin, daha sonra "Shift+Delete" kombinasyonunu uygulayın.
Silmek istediğiniz yazının üstüne basılı tutarakta silebilirsiniz eğer bilgisayar üzerinde iseniz mouse sağ klik yaparak.

Üstteki önerilenlerin çoğu işe yaramıyor, ben de denemiştim.
Kesin çözüm: Silmek istediğiniz şeyin üzerine mouse ile tıklamadan gelin, daha sonra "Shift+Delete" kombinasyonunu uygulayın.
Hem işe yaradığı hem de en pratik çözüm olduğu için cevabınızı çözüm olarak işaretliyorum. Yardım ettiğiniz için teşekkürler.

Otomatik doldurma kısmından silebilirsiniz. Şahsen ben bu ayarları kapalı olarak kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı ihtimalinde, burada kaydedilen verilerin açığa çıkması aşırı basit diyebilirim. Şifrelerimi BitWarden üzerinden sağladığımdan, tarayıcının depolamasına ihtiyaç duymuyorum.

opera://settings/addresses

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Ayrıca geçmiş üzerinden otomatik doldurma verilerini hızlıca silebilirsiniz.

opera://settings/clearBrowserData

Screenshot_4.png

Screenshot_3.png

Arama motorlarının tuttuğu geçmişler ise otomatik geçmişi temizleyen uzantılar ile silebilirsin. Edge, Brave, Firefox, Slimjet gibi tarayıcılar kendi içinde otomatik geçmişi temizleme ayarı sunuyorlar. Opera, Chrome, Vivaldi gibi tarayıcılarda bu uzantıyı kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı