Tarayıcılar simsiyah oluyor

Musa B.

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta konuyu nasıl açıklayacağımı bilemedim fakat en uygunu bu sanırsam. Microsoft Edge, Opera ve Chrome üzerinden denediğimde üçünde de aynısı oluyor. Hiçbir sebep veyahut eylem yokken tamamen rastgele zamanlarda ve şansa mı diyeyim artık tarayıcıdaki tüm sekmeler simsiyah oluyor hiçbir şeye tıklanmıyor. Bazen birkaç saniye bazense bir dakika sonra falan düzeliyor kendinden. Yanlış analiz etmediysem genellikle canlı ders veyahut video izlerken (Netflix veyahut YouTube) bazen de YouTube Music açıkken/kullanırken meydana geliyor.

Dosya Ekleri

• görüntü1.png
    görüntü1.png
    54,6 KB · Görüntüleme: 58
Truva atı inmiş olabilir Malwarebytes indirip tarayabilirsiniz. Bir de görev yöneticisinde çalışıyor olarak gözüken anormal bir program var mı ? Varsa kapatın veya silin. Sadece tarayıcı da mı oluyor. Başka programlarda da oluyorsa ekran kartınızı kontrol edin.

Son düzenleme:
Truva atı inmiş olabilir Malwarebytes indirip tarayabilirsiniz. Bir de görev yöneticisinde çalışıyor olarak gözüken anormal bir program var mı ? Sadece tarayıcı da mı oluyor.
Görev yöneticisini düzenli kontrol ediyorum denilebilir öyle anormalliğe rastlamadım tek gözüme batan "Windows ana bilgisayar işlemi (Rundll32)" diye 2 adet program çalışması. MalwareBytes´ı birazdan kurup sonucu yazacağım.
@Violet S MalwareBytes ile tarattım o da bir şey bulmadı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı