Tarayıcılar yüksek CPU kullanıyor ve sistem takılıyor

eren28tr

Decipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 1 2 gündür şöyle bir sorunum var. Tarayıcılar aşırı CPU kullanıyor. Opera falan da yükledim aynı Kaspersky ile tarama yaptım bir şey çıkmadı. YouTube'da canlı yayın bile izleyemiyorum sürekli takılıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    115,6 KB · Görüntüleme: 26
Bende de bir dönem benzer problemler vardı çok fazla eklenti çalıştırıyor olabilir. Fazla eklentilerin varsa kaldırmanı tavsiye edebilirim.

intel i3 4010u işlemci
12 GB DDR3 ram
128 GB James donkey SSD
Laptop kullanıyorum başka bir Windows yüklü SSD ile denedim aynı başka uygulamalarda falan sorun olmuyor sadece tarayıcılarda oluyor

Intel i3 4010U işlemci.
12 GB DDR3 RAM.
128 GB James Donkey SSD.
Laptop kullanıyorum başka bir Windows yüklü SSD ile denedim aynı başka uygulamalarda falan sorun olmuyor sadece tarayıcılarda oluyor.

İslemcin yetersiz, 2c/4t bir model, 3MB L3 cachesi var :). SSD her ne kadar baska bir aygıtla denedigini belirtsen bile kronik sorunlu. Sorunun temeli bu 2 parca.

Merhaba arkadaşlar. 1 2 gündür şöyle bir sorunum var. Tarayıcılar aşırı CPU kullanıyor. Opera falan da yükledim aynı Kaspersky ile tarama yaptım bir şey çıkmadı. YouTube'da canlı yayın bile izleyemiyorum sürekli takılıyor.

Önceden olmuyorsa şimdi olmaya başlıyorsa son zamanlarda indirdiğin bir eklenti vs olabilir bakmanı oneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı