Tarayıcılarda sistem kilitleniyor donup kalıyor

231981

Kilopat
Makaleler
1
Sanırım Radeon sürücülerinden kaynaklanıyor ama emin değilim. Edge, Chrome ve Firefox Nightly kullanıyorum bu 3 tarayıcıda da bir anda kilitleniyor sistem. Oyun oynarken bunu asla yapmıyor tarayıcı kullandığım zaman oluyor sadece. Sorunu hala çözemedim. Sıkıldım artık video izlerken görüntü donuyor ama ses gelmeye devam ediyor reset atmadan düzelmiyor. Forumda gezerken ya da mesaj yazarken de bir anda kilitleniyor. Reset atmadan düzelmiyor kesinlikle. Bilgisayar yeniden açıldığın da ise Radeon ayarları sıfırlandı diye bildirim gözüküyor Radeon arayüzünde. Sorun ne sizce? 20 tane sürücü denedim hepsinde yapıyor ama nedense oyun oynarken falan yapmıyor bunu. Geçen gün pot Player ile film izlerken de aynı şekilde dondu kaldı. Yardımcı olabilir misiniz?

Güvenli moda alıp DDU ile sürücüleri kaldır daha sonra interneti kapatıp Pro sürücülerini kur ama güncelleme yapma bir de böyle dener misin? Ben bunu yaptım 2-3 saattir bir problem olmadı.

Hocam hepsini denedim emin ol düzelmiyor. Eski sürücüleri de kurdum tarayıcı fark etmeksizin donup kalıyor.

Hocam hepsini denedim emin ol düzelmiyor. Eski sürücüleri de kurdum tarayıcı fark etmeksizin donup kalıyor.
Ekran kartı sürücüsünü kurunca sen ek güncelleme yapmışsın ben yapmadım. 22.Q4 kullanıyorum. Yazdığım adımları yaparak yaptım 2-3 saat oldu bir problem yok, olursa konuya yazarım.

Geri
Yukarı