[Tarih Açıklandı] Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

Hocam ben mayıs ayında falan Minecraft Bedrock alsam yaz ayında gelir mi Java Edition.

Tahminen haziran ayında verilecek kesin bir tarihi olmadığı için kesin bir cevap vermek zor
Haberde yerel fiyatlandırma ile aynı anda ikisini alabileceğiniz yazıyor yani sonra da alabilirsiniz galiba

Ben Microsoft Store da ki 85 TL'lik olanına bakmıştım yanında coin ve 1-2 tane de paket veriyor.

Verdiği paketleri kullanacağımı sanmıyorum hatta bedrockda oynamam bile sadece ucuz olduğu için ve yanında Java geleceği için alacağım ben. Coin ne işe yarıyor bilginiz var mı mantıklı bir şeyse eğer 85TL olanı alacağım. Gereksiz bir şeyse ekstra 10TL vermeme gerek yok.

Verdiği paketleri kullanacağımı sanmıyorum hatta bedrockda oynamam bile sadece ucuz olduğu için ve yanında Java geleceği için alacağım ben. Coin ne işe yarıyor bilginiz var mı mantıklı bir şeyse eğer 85TL olanı alacağım. Gereksiz bir şeyse ekstra 10TL vermeme gerek yok.
Map vs. alabiliyorsunuz, Bedrock oynamayacaksanız gerek yok.

Kaliteli bölümler alabiliyorsunuz bölümlerin büyük kısmı bayağı eğlenceli

Bence Microsoft farklı bir şey yapacak böyle bayağı para kaybettirir bilmiyorum ama Microsoft'un bu kampanyayı iptal edeceği veya farklı bir şekilde yapacağını düşünüyorum.

Bence Microsoft farklı bir şey yapacak böyle bayağı para kaybettirir bilmiyorum ama Microsoft'un bu kampanyayı iptal edeceği veya farklı bir şekilde yapacağını düşünüyorum.

Benim de aklımdan geçmedi değil sonuçta dünyanın en çok satan oyununu bedava vermek ne kadar mantıklı pek emin değilim.

Yeni konular

Geri
Yukarı