[Tarih Açıklandı] Minecraft bir tane alana bir tane hediye!

Hocam Minecraft tickletlarına tecrübeli oyuncular bakıyor. Ve hiç kimseye söylenmeyen şeyi size de söylemeyeceklerdir.

Discord grubunda bir kişiyle konuştum aşağı yukarı aynı fiyat olacaktır diyor Store da bizim için yerel fiyatlandırma var dedim Java içinde geçerli olur dedi ben bekleme taraftarıyım şu an bundle ı alacağım yani.

Discord grubunda bir kişiyle konuştum aşağı yukarı aynı fiyat olacaktır diyor Store da bizim için yerel fiyatlandırma var dedim Java içinde geçerli olur dedi ben bekleme taraftarıyım şu an bundle ı alacağım yani.
İkisi birleşince daha pahalı olmasın. Sonuç olarak java'nın 25 euro olduğunu düşününce.

Halo? Psychonauts? Bethesda oyunları? Activision Blizzard oyunları? Forza serisi? Bu oyunlar MC'den daha kaliteli ve daha önemli oyunlar.
Araba oyunuyla hayatta kalma oyununun kalitesini neye göre karşılaştırıyorsun acaba? Minecraft'ın önemi en çok satan olmasında.

İyi bekle 2sini 75TL satarlarsa al satılırsa tabi.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı