Tartışılan kişi iftira atarsa masumiyet nasıl kanıtlanır?

Tartışma konunuz neydi?
Kız böyle erkeksi bir kızdı. S ürekli erkeklerle kavga ediyordu. Bir gün banada bulaştı kıza bana bulaşma dayak yersin dedim hade vur dedi çaktım suratına Bi tane. Sonra bide küfür edince Bi tane daha vurdum sonra müdüre gidip ona onu taciz edini söylemiş aslın da müdür bana inandı ama bir tane kadın öğretmen yok efendim bir kız Taciz UĞRMADI halde neden tacize uğradım desin dedi sonra herkes kızı tuttu.

İftira davası açabilirsiniz ancak mahkemeler de bazen böyle şeylerin yanında olabiliyor. En iyisi bir avukata danışın. Bir de eğer disiplin cezanızda Taciz yazıyorsa ileride sıkıntı olabilir.

Kız böyle erkeksi bir kızdı. S ürekli erkeklerle kavga ediyordu. Bir gün bana da bulaştı kıza bana bulaşma dayak yersin dedim hade vur dedi çaktım suratına bir tane. Sonra bir de küfür edince bir tane daha vurdum sonra müdüre gidip ona onu taciz edini söylemiş aslın da müdür bana inandı ama bir tane kadın öğretmen yok efendim bir kız taciz uğrmadı halde neden tacize uğradım desin dedi sonra herkes kızı tuttu.

Eğer durum ciddi ise şikayetçi olmanın gerekli olduğunu düşünüyorum çünkü hafife alınacak bir durum değil bence. Diğer forum üyelerine de kulak vermeni tavsiye ederim dostum. Geçmiş olsun.

Kız böyle erkeksi bir kızdı. S ürekli erkeklerle kavga ediyordu. Bir gün banada bulaştı kıza bana bulaşma dayak yersin dedim hade vur dedi çaktım suratına Bi tane. Sonra bide küfür edince Bi tane daha vurdum sonra müdüre gidip ona onu taciz edini söylemiş aslın da müdür bana inandı ama bir tane kadın öğretmen yok efendim bir kız Taciz UĞRMADI halde neden tacize uğradım desin dedi sonra herkes kızı tuttu.
Hocam okullarda maalesef öyle bir şey var ismi de pozitif ayrımcılık.

Hocaya şu haber linkini atın
Diğer konuyu şu an bulamadım bulunca atarım o konidada kız öğrenciler erkek öğretmene dersten geçirmedi diye iftira atıp hayatını bitirdiler(taciz suçlaması)

Bu yaşta bunu yapan ileride neler yapmaz. Geçmiş olsun, bu devirdeki kızlar tehlike.

Bu yaşta bunu yapan ileride neler yapmaz. Geçmiş olsun, bu devirdeki kızlar tehlike.
Teşekkür ederim.
Hocaya şu haber linkini atın
Diğer konuyu şu an bulamadım bulunca atarım o konidada kız öğrenciler erkek öğretmene dersten geçirmedi diye iftira atıp hayatını bitirdiler(taciz suçlaması)
Teşekkür ederim. Umarım kimse böyle bir sorun yaşamaz.

Geri
Yukarı