Tartışılan kişi iftira atarsa masumiyet nasıl kanıtlanır?

Kalabalığın gücünü kullanabilirsiniz rezil etmek mesela (aşağılamak gibi).

Etik mi? Tartışılır ama iftira atmak etik mi? Tabii ki hayır. :)

Bu arada bu masumiyeti ispatlamak için değil karşının darda kalınca nasıl çırpındığını görünce insanlar sana belli ki yapmamış diyecektir ve inan bana sürü psikolojisi o kadar zor değil.

Gelişme var mı?
Benim babam hakim ona sordum. İstersen taciz İftrası atmaktan dava açabilrisn dedi. Gerekirse avukat veririm sana dedi. Kızın abisine söyledim aynısı kız babam hakim diye biraz korktu. Sonra özür diledi ama ben kabul edemedim. Kız biraz ağlamaya başladı. Şikayetici olacam büyük bir ihtimal haklı ben olacam.kız ben para veririm. Ama hapise girmem dedi tekrar özür diledi. Ama ben v şikayet edicem gerikirse hapis girsin. Dedim yarın ne olacağı ortaya çıkacak.

Uzaklaştırma aldıysan dava aç. Hoca kanıt olmadan nasıl böyle bir şey yapabiliyor?
Kız bana müdür odasında taciz diye bağırdı. Müdür odasında kamera vardı tartıştımız sınıfda kamera yoktu ama koridorda varmış. Koridordaki kamera ve müdür odasındaki kamera her şeyi ortaya çıkarıyor yani kızın hapise girmesi için elimden geleni yapıcm

Müdürden somut bir delil iste. Eğer veremezse disiplini çekmelerini iste. Çekmezlerse olayı ailene anlat ve okulu şikayet edin. Bakın nasıl paşa paşa çekiyorlar disiplini.

Yeni konular

Geri
Yukarı