Oyunda tartışılan kişi tehdit ediyor

omershn4

Hectopat
Oyunda Allah'a söven bir çocuk vardı biraz tartıştık sonra özel numaradan ailemi aramaya başladı oyunda herhangi bir isim yoktu DC sunucusunda falan da değildim. T.C.'mi bulmuş ve seninle uğraşacağım falan dedi ben de ses kaydı alacağım bekle dedim yüzüme kapattı telefonu. T.C. Kimlik bilgim ile yapabileceği bir şey var mı? e-Devlet üzerinden takip edip kapatayım eğer kontrol etmem gereken bir şey var ise.

Oyunda Allah'a söven bir çocuk vardı biraz tartıştık sonra özel numaradan ailemi aramaya başladı oyunda herhangi bir isim yoktu DC sunucusunda falan da değildim. T.C.'mi bulmuş ve seninle uğraşacağım falan dedi ben de ses kaydı alacağım bekle dedim yüzüme kapattı telefonu. T.C. Kimlik bilgim ile yapabileceği bir şey var mı? e-Devlet üzerinden takip edip kapatayım eğer kontrol etmem gereken bir şey var ise.
Hiç bir şey olmaz.

İşin tuhaf yanı telefonum özel aramalara kapalı. Beni özelden aradı kardeşlerimi de aramış birçoğumuzun telefonu özel numaralara kapalıydı bunu nasıl başarmış olabilir?

İstersen bana yaz. Her türlü yardımcı olurum sana. O hacker kılıflı heriflere bunun ne denli bir şey olduğunu açıklamak lazım.

İstersen bana yaz. Her türlü yardımcı olurum sana. O hacker kılıflı heriflere bunun ne denli bir şey olduğunu açıklamak lazım.
Ben onun kullanıcı adını bile bilmiyorum rastgele 32-32 kişilik haritada gördüm sövüyordu boş boş, uyardım baktım bana da sövüyor biraz üstüne gittim 2-3 kez yatırdım bunu sonrasında özelden telefonlar çalmaya başladı.

Destek lazımsa bana yazabilirsin. Sağlam korkuturum bu tipleri.
Eyvallah önlem alabileceğim bir şey var mı? Tavsiyen varsa çok makbule geçer.

Geri
Yukarı