Tartışılan Rampage ve Gamepower mevzusu hakkında

Ethal

Hectopat
Daha fazla  
Direkt konuya giriyorum. Gerçekten kafam karıştı. Lütfen şu markaların modellerini denemeden yorum yapmayın. Forumdan artık ekipmanlar hakkında bilgi edinemiyorum.Her markanın kötü ve iyi ürünleri var olduğuna inanıyorum. Belki de bu markaları bu kadar kötülemeseniz daha iyi ekipmanlar üretmeye yönelecekler. Büyük ihtimalle Gamepower-Rampage hatta bazen Trust düşmanları şu tür ürünlere bakıp kötü olduklarını düşünüyorlar:

Google arama: Geyminq ışıqlı gılavye.

Tabii ki burada kimsenin rızkıyla oynama niyetim yok fakat bu modeller gerçekten kötü. Sırf bu sebeple markaları kötülemeyin. Sizin yüzünüzden hiçbir klavyenin neyin nesi olduğunu anlamıyorum. Uzun kullanım sonucu yanıt veren kullanıcılar çok az. Lütfen şu konuya bir açıklık getirelim. Umarım bu konuya herkes ulaşır. Belki de bu konu ile forumun kaderi değişebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Direkt konuya giriyorum. Gerçekten kafam karıştı. Lütfen şu markaların modellerini denemeden yorum yapmayın. Forumdan artık ekipmanlar hakkında bilgi edinemiyorum.Her markanın kötü ve iyi ürünleri var olduğuna inanıyorum. Belki de bu markaları bu kadar kötülemeseniz daha iyi ekipmanlar üretmeye yönelecekler. Büyük ihtimalle Gamepower-Rampage hatta bazen Trust düşmanları şu tür ürünlere bakıp kötü olduklarını düşünüyorlar:

Google arama: Geyminq ışıqlı gılavye.

Tabii ki burada kimsenin rızkıyla oynama niyetim yok fakat bu modeller gerçekten kötü. Sırf bu sebeple markaları kötülemeyin. Sizin yüzünüzden hiçbir klavyenin neyin nesi olduğunu anlamıyorum. Uzun kullanım sonucu yanıt veren kullanıcılar çok az. Lütfen şu konuya bir açıklık getirelim. Umarım bu konuya herkes ulaşır. Belki de bu konu ile forumun kaderi değişebilir.
Attığınız klavyenin farklı bir modelini kullanıyorum. League of Legends'da savaş esnasındayken R tuşu fırlıyor bazen. Tuşları bir süre sonra dökülüyor. Logitech ve Rampage'den çok çektim. Zamanında Logitech G230'un kablosu temassızlık yapıyordu direkt çöpe attım. Sonra G430 aldım onda da aynı sorunu yaşadım. Akıllanmadım, gittim G433 aldım onda da aynı sorunu yaşıyorum. Acaba ben mi problemliyim bilemiyorum. İyi ki bu modelinde jak kablosu değiştirilebiliyor. Şimdi de G102 kullanıyorum o da çift tıklama problemi yaratıyor. Bunlar aldığım son Logitech ürünleriydi. Artık ürün satın alırken Technopat'ın tavsiyeler sekmesinde önerilenleri alacağım. Bir markanın prestijine güveniyorum.

Ekipman üretmiyorlar. Üretilen ekipmanların üstüne marka basıp satıyorlar.
Bu konu hakkında daha önceden de insanlar tartıştı. Bazı Çin sitelerinde, bu sözde Türk firmalarından daha ucuza aynı ürünü satıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun dışında bu forumda kullanan sayısı az ve bu konulara fazla tavsiye gelmiyor. Ben önerirken bile kullanmadığımı ve detaylı araştırma yapılmasını belirtiyorum. Bu firmalar konusunda yaş aralığı 13-16 arası arkadaşlarımız daha bilgili oluyor. Onların aktif olduğu bazı forumlara gidip tavsiye alabilirsiniz.

Kötüyü kötülemeyin, eleştiri yapmayı bilmiyorsunuz yapmayın gibi söylemler hep bu övücü tayfadan geliyor. Açık ve net her şeyi saçma sapan öven ve çöp diyen tayfayı aynı kefeye koyuyorum. Görüşlerinizin de çoğu kişi için bir değeri olduğunu sanmıyorum.

Batılı markaların 30 $ ya da 30 € sattığı ürünler vergiler, kâr ve ürün döngüsü için 350 ₺ satışa çıkıyor. Sence 100 ₺ satılan ürün ne kadar döviz kuru ile buraya giriyordur? Bunu düşünmek bile ürünün kalitesini gösteriyor. Ya da sen halen bu firmaları ürünlerini Türk üretimi mi sanıyorsun?

Son düzenleme:
Ekipman üretmiyorlar. Üretilen ekipmanların üstüne marka basıp satıyorlar.
Bu konu hakkında daha önceden de insanlar tartıştı. Bazı Çin sitelerinde, bu sözde Türk firmalarından daha ucuza aynı ürünü satıyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Onun dışında bu forumda kullanan sayısı az ve bu konulara fazla tavsiye gelmiyor. Ben önerirken bile kullanmadığımı ve detaylı araştırma yapılmasını belirtiyorum. Bu firmalar konusunda yaş aralığı 13-16 arası arkadaşlarımız daha bilgili oluyor. Onların aktif olduğu bazı forumlara gidip tavsiye alabilirsiniz.

Kötüyü kötülemeyin, eleştiri yapmayı bilmiyorsunuz yapmayın gibi söylemler hep bu övücü tayfadan geliyor. Açık ve net her şeyi saçma sapan öven ve çöp diyen tayfayı aynı kefeye koyuyorum. Görüşlerinizin de çoğu kişi için bir değeri olduğunu sanmıyorum.

Batılı markaların 30 $ ya da 30 € sattığı ürünler vergiler, KÂR ve ürün döngüsü için 350 ₺ satışa çıkıyor. Sence 100 ₺ satılan ürün ne kadar döviz kuru ile buraya giriyordur? Bunu düşünmek bile ürünün kalitesini gösteriyor. Ya da sen halen bu firmaları ürünlerini Türk üretimi mi sanıyorsun?

Hayır tabii ki. Yalnızca yön tuşlarının üstüne logo bastıklarını herkes rahatça görebilir. Zaten attığım fiyat aralığında ürünler genelde hep aynı. Inca, Rampage, Everest gibi markalar bu tarz ürünleri sadece ışıklı diye satıyorlar. Benim asıl anlatmak istediğim, en azından üst modellerin de denenmesi gerektiği. Genel algıdan uzak olunması çok daha iyi olur diye düşünüyorum. Prestij önemlidir tabii ki fakat odak nokta kalite olmalıdır.Hiçbir şeyin kullanmadan nasıl olduğunu bilemezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı