Tasarımı güzel oyun laptop tavsiyesi

Yuzkremi

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar yakın bir zamanda yeni pc almayı planlıyorum benim icin kesinlikle tasarım önemli ve masa üstü önerisi yapmazsanız sevinirim çünlü taşınabilirlik lazım bana. Benim gözüme çarpan laptoplar asus un g771 i ve msi ın gs60 modeli oldu ama. G771 hakkinda inceleme yok dencek kadar az bunun yanında tasarımını ve soğutmasını pek beğendiğim söylenemez ayrıca 5100tl gibi bir para vermek de istemiyorum bu yüzden gs60 a sıcak bakıyorum ama oradada gtx850 ekran karti göze batıyo. Her neyse uzatmadan sizin fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.

Amaç oyunsa tasarımdan önce ekran kartı öne geçmeli bence. İkinci olarak ta bütçeni söyle ona göre bir laptop bulalım. Yada senin beğendiğin modeller arasından seçim yapalım.

Amaç oyun ama sürekli sabit kullanılcak bir pc aramıyorum gezebilcek hantal olmayacak birşey lazım.

5000tl max

Senin demek istediğini anladım oyun oynayacaksın aynı zamanda kaba olmayacak tasarımı iyi olacak diyorsun.
Asus, sana göre o zaman.

GTX 960M ekran kartına sahip bir ASUS laptop var her oyunu Ultra da kaldırır. Fiyatı 4.900TL eğer uygun değilse daha uygun fiyatlı olanları da var fakat ekran kartı GTX 860M'e düşüyor. Bu da yeni nesil oyunları Ultra da kaldıramaz Buyur bir bak:
www.istanbulbilisim.com.tr: Asus G Series G771JW-T7001H Notebook 4.829,63 TL En Ucuz Fiyatı

Senin demek istediğini anladım oyun oynayacaksın aynı zamanda kaba olmayacak tasarımı iyi olacak diyorsun.
Asus, sana göre o zaman.

GTX 960M ekran kartına sahip bir ASUS laptop var her oyunu Ultra da kaldırır. Fiyatı 4.900TL eğer uygun değilse daha uygun fiyatlı olanları da var fakat ekran kartı GTX 860M'e düşüyor. Bu da yeni nesil oyunları Ultra da kaldıramaz Buyur bir bak:
www.istanbulbilisim.com.tr: Asus G Series G771JW-T7001H Notebook 4.829,63 TL En Ucuz Fiyatı
Bu model benimde sürekli gözümün önde ve çok arastirdim sağlam bir model gibi ama benim gözüme çarpan bir nokta olarak tek fan ve fan çıkışı kullanılmış olmasi. Yinede sağlam bir model. Birde sormak istedigim bir noktada şu ki internetten güvenilir olarak alabilceğim bir site önerebilirmisiniz. Link attığınız site güvenilirmidir?

Bu model benimde sürekli gözümün önde ve çok arastirdim sağlam bir model gibi ama benim gözüme çarpan bir nokta olarak tek fan ve fan çıkışı kullanılmış olmasi. Yinede sağlam bir model. Birde sormak istedigim bir noktada şu ki internetten güvenilir olarak alabilceğim bir site önerebilirmisiniz. Link attığınız site güvenilirmidir?

Şüpheniz olmasın ama içinizde küçükte olsa bir şüphe varsa başka sitelerden bakabilirsiniz Vatanda olsaydı derdim ama o model maalesef yok. Benim bildiğim Asus sağlam markadır. Pahalıdır ama verdiğin paraya değer.

Ben göremedim demek ki dikkatli bakmamışım. Siz bilirsiniz bence benim attığım linkten alın artan paraya başka şeyler alırsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı