Tasarladığım site nasıl olmuş?

Gayet güzel ve sade.

Teşekkür ederim.

@qino88, hocam boş kalmaması için Lorem Ipsum kullandım. Yazım hatası olduğundan mesajınızı alıntılamıyorum.

Çok iyi olmuş, en baştaki resmin boyutunu küçültürseniz yükleme süresi de azalacaktır. Ayrıca footer kısmını daha modernize ederseniz, hover efektlerini kaldırırsanız ya da beyaza daha yakın bir renk yaparsanız 10/10 olur.

Evet yükleme süresi ile ilgili sorun var farkındayım. Hover efektini beyaza yakın yapmayı deneyeyim hocam. Teşekkür ederim.

Güzel olmuş ama en üstteki menülere animasyon eklersen daha iyi sonuç elde edersin bence çok sade olmuş üst menü.

Not: Resim çok geç yükleniyor boyutunu küçültürsen daha performanslı olur.

Menü kısımlarının üzerine gelindiğinde hafif bir değişim var fakat çok hafif kalmış yeni fark ettim teşekkür ederim. Sadece tasarım olduğu için resimlerle fazla uğraşmadım doğrusu.

Güzel olmuş hocam elinize sağlık, bazı görsellere compress uygularsanız site yükleme hızınız da artacaktır :)

Sadece tasarım olduğu için resimlerle fazla uğraşmadım doğrusu. Teşekkür ederim hocam.

İletişim kısmını beğemedim. Sosyal medya simgelerinin o kadar ayrı olması anlamsız bence.

Dikkate alacağım hocam. Teşekkür ederim.

Sade ve güzel olmuş. Arka planı hafiften rengi yapma imkanınız var mı? Çok hafif.

Arka plan rengi olarak "whitesmoke" kullandım. Yazı olan bölümlerin arka planı beyaz böylece içeriklerin daha belirgin hale gelmesini hedeflemiştim fakat denerim hocam. Teşekkürler.

Şimdi fark ettim çalışma alanlarımız kısmında yazının üstüne gelince rengi hafif değişiyor biraz rahatsız edici olmuş.
eYKgdvYkGu.gif

Yeni konular

Geri
Yukarı