Çözüldü Tasdikname almadan açık liseye kayıt olunur mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yamankm

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600 / Ekran Kartı: EVGA RTX 2070 SUPER BLACK GAMING / Anakart: Asus PRIME B450M-K II / RAM: PNY XLR8 16GB (2X8GB) 3200MHz CL16 / HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200RPM / SSD: Adata XPG SX8100 512GB
Açık liseye kayıt olacağım kayıtlar bitmeden fakat merak ettiğim bir husus var.
Bazı yerlerde tasdikname e-Okul döneminden önce lise terk olanlar için gerekli gibisinden şeyler diyorlar fakat çoğu yerde de tasdikname alıp gitmemi söylüyor.
Benim tasdikname almama gerek var mı aktif olarak örgünde okuyorum 2.dönemi açıkdan okuyacağım.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE.

Çözüm
Konunuz gözden kaçmış, kusura bakmayın da gene de cevaplandırayım, diğer arkadaşlar için faydalı olur.

Tasdikname sizin okulla alakanızın kalmadığını gösteren belgedir. Olası problemlere karşı tasdikname alınmasını her zaman için öneririm. Sonuç olarak açık liseye geçince örgün eğitimle alakan kalmıyor, olası problemlere karşı alınmalı. Alınması gerekiyor.
Evet ya bende yarın kayıt yapacağım tasdikname almama gerek var mı ortaokul diploması yeter diyenler var :(

Ben tasdikname almadan gideceğim sorun çıkarsa buraya eklerim.

Hocam ben gittiğimde bazen istiyorlar bazen istemiyorlar belli olmuyor dedi görevli kişi o nedenle okuldan aldık fakat kayıt ederken ihtiyaç duymadılar istemediler de.

Hocam ben gittiğimde bazen istiyorlar bazen istemiyorlar belli olmuyor dedi görevli kişi o nedenle okuldan aldık fakat kayıt ederken ihtiyaç duymadılar istemediler de.

Teşekkür ederim hocam nasıl bir yol izlediniz geçmek için? Bu arada kaçıncı sinifsiniz bende geçeceğim 11 de.

Teşekkür ederim hocam nasıl bir yol izlediniz geçmek için? Bu arada kaçıncı sinifsiniz bende geçeceğim 11 de.

Hocam ben 9.sınıfım bu dönem geçtim nasıl geçtiğimi soruyorsanız halk eğitim merkezinde kimliğinizin fotokopisini çıkartıyorsun oradaki kantinden, yanında vesikalık fotoğraf ve alman şart değil ama tasdikname de al bence ondan sonra kayıt dönemindeyken annen veya babanla gidip açık liseye kaydolmak için geldiğinizi belirtip üstteki belgeleri veriyorsunuz.

Hocam ben 9.sınıfım bu dönem geçtim nasıl geçtiğimi soruyorsanız halk eğitim merkezinde kimliğinizin fotokopisini çıkartıyorsun oradaki kantinden, yanında vesikalık fotoğraf ve alman şart değil ama tasdikname de al bence ondan sonra kayıt dönemindeyken annen veya babanla gidip açık liseye kaydolmak için geldiğinizi belirtip üstteki belgeleri veriyorsunuz.
Geçiş nedeniniz neydi acaba?

Konunuz gözden kaçmış, kusura bakmayın da gene de cevaplandırayım, diğer arkadaşlar için faydalı olur.

Tasdikname sizin okulla alakanızın kalmadığını gösteren belgedir. Olası problemlere karşı tasdikname alınmasını her zaman için öneririm. Sonuç olarak açık liseye geçince örgün eğitimle alakan kalmıyor, olası problemlere karşı alınmalı. Alınması gerekiyor.

Çözüm

Geri
Yukarı