Tasdikname sorunu

Adanalı Genç

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba piskolojik sorunlarımdan kaynaklı 1'nci dönem devamsızlık yaptım. Daha doğrusu okula neredeyse hiç gitmedim tasdikname alıp açık liseye geçtim. Tasdikname'de veriliş nedeni olarak bende bir şey yazmıyor müdürdeki tasdikname ise bu öğrenci kendi isteği ile açık öğretime geçmiştir yazıyor. Benim bu donem yaptığım devamsızlık sınıf tekrarı yapılmış sayılmıyor herhalde okulu terk ettiğim için. Tastiknamede bu öğrenci 2013-2014 yılında derslerden başarısız sınıf tekrarı yapmıştır yazıyor orada bu yılı yazmıyor ancak bu yılın 1'nci dönemine ait bir yazıda var devamsızlıktan başarısız yazıyor örgün öğretim dışına çıkmıştır gibisinden birşey yazmıyor. Ben lise 1 tekrar okuduğumda derslerim çok güzeldi ve ben açığa geçtim direk bana 40 kredi verdiler ve bu dönem 2 açık lise sınavı olacak eğer 2 sınavdan ful veya iyi alırsam kredi 100 üzerine çıkıyor 100 üzeri kredide araştırdım örgün öğretmime geçerek 3'ncü sınıftan başlanabilirmiş. Bende ğeçebilirmiyim acaba bizim burde 60 metre ilerde Anadolu lisesi var lise 3 kontejanları 80 seneyede yine 70 80 olur seneye gitsem alırlarmı beni eğer isterseniz tasktikname fotorafını atarım TC numaramı filan bulanıklaştırrp.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı