Tastikname cezası almadan okul değiştirmek

Mertfl1x

Centipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bundan 4 ay önce 3 arkadaş bir suç işledik. Sınıf hocamızın yeni haberi olmuş bu arada kendisi disiplin kurulu başkanı. (sınıftakiler video çekmiş oradan öğrenmiş.) "sizi attıracağım" okuldan diyor. O yüzden bizde "hocam nakil alsak siz atmasanız"dedik. "1 hafta vaktiniz var haftaya sizi görmeyeyim" dedi. Ama nakiller ay sonu oluyor diye biliyorum. Bu 5 gün içinde nasıl nakil aldırabilirim?
Ne olur yardım edin...
İyi sosyaller...
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE

Suç dediğin şey nedir? Sizi okuldan atabilmeleri için bayağı abartı bir şey yapmanız gerekir.

Bundan 4 ay önce 3 arkadaş bir suç işledik. Sınıf hocamızın yeni haberi olmuş bu arada kendisi disiplin kurulu başkanı. (sınıftakiler video çekmiş oradan öğrenmiş.) "sizi attıracağım" okuldan diyor. O yüzden bizde "hocam nakil alsak siz atmasanız"dedik. "1 hafta vaktiniz var haftaya sizi görmeyeyim" dedi. Ama nakiller ay sonu oluyor diye biliyorum. Bu 5 gün içinde nasıl nakil aldırabilirim?
Ne olur yardım edin...
İyi sosyaller...
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
hocam konu hakkında fikir sahibi değilim ama merakımdan soruyorum isterseniz cevaplayın özel bir şey ise zorlamıyım ben sizi ne yaptınız acaba?

Ne olur yardım edin...
İyi sosyaller...
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Hocam suç dediğiniz şeyi merak ettim sakıncası yoksa anlatabilir misiniz?

Ne olur yardım edin...
İyi sosyaller...
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE
Nakiller ay sonu olmuyor hocam her haftanın cuma günü belirleniyor. Ayrıca dediğiniz de doğru eğer okul için yapılan bir vukuat ise yaptığınız nakil aldıktan sonra sizle ilgilenmezler.

Hocam suç dediğiniz şeyi merak ettim sakıncası yoksa anlatabilir misiniz?

Suç dediğin şey nedir? Sizi okuldan atabilmeleri için bayağı abartı bir şey yapmanız gerekir.

Hocam konu hakkında fikir sahibi değilim ama merakımdan soruyorum isterseniz cevaplayın özel bir şey ise zorla mıyım ben sizi ne yaptınız acaba?

Okul malına kasten zarar vermek diyelim :)

Nakiller ay sonu olmuyor hocam her haftanın cuma günü belirleniyor. Ayrıca dediğiniz de doğru eğer okul için yapılan bir vukuat ise yaptığınız nakil aldıktan sonra sizle ilgilenmezler.

İşte ay sonu diyorsunuz, hoca bana 1 hafta süre verdi o yüzden haftaya bugün başka lisye geçmem gerek. ay sonu mu geçebilirim sadece?

Benim asıl anlamadığım hoca madem nakillerin sadece ay sonu olduğunu biliyor bana neden 1 hafta süre verdi? Yoksa bemimle dalga (daha güzel bir versiyonu da vardı ama :D ) mı geçiyor? Çok saçma...

İşte ay sonu diyorsunuz, hoca bana 1 hafta süre verdi o yüzden haftaya bugün başka lisye geçmem gerek. Ay sonu mu geçebilirim sadece?

Benim asıl anlamadığım hoca madem nakillerin sadece ay sonu olduğunu biliyor bana neden 1 hafta süre verdi? Yoksa bemimle dalga (daha güzel bir versiyonu da vardı ama :D ) mı geçiyor? Çok saçma...

Eklemeyi unuttum daha önce hocanın tutanak tutmadığı birkaç olayımız daha var.

Son düzenleme:

İşte ay sonu diyorsunuz, hoca bana 1 hafta süre verdi o yüzden haftaya bugün başka lisye geçmem gerek. ay sonu mu geçebilirim sadece?

Eklemeyi unuttum daha önce hocanın tutanak tutmadığı birkaç olayımız daha var.
Hocam nakiller ay sonu değil şimdi yaparsanız bu hafta cuma belirlenecek işte.

Geri
Yukarı