Tat ve koku alamıyorum COVID olabilir miyim?

Bahar alerjileri de benzer semptomlar gösterebiliyormuş. Yine de test olmakta fayda var. Mevcut kondisyonunuzu söylerseniz direkt test yaparlar zaten. Fakat böyle bir dönemde, üç haftadır bu durumda olup test yaptırmamış olmak da biraz garipmiş açıkçası. Yani bir de tüm aile diyorsunuz. Umarım bu üç haftalık süre içinde normal rutin hayatınıza devam etmemişsinizdir. Neyse dediğim gibi test olup gerçek sonucu öğrenebilirsiniz. Sağlıklı günler.

Hocam haklısınızda atımız yok arabamız yok avanosda oturuyorum Nevşehir'e gitmem lazım at yok araba yok altımızda her gidin dediğinizde gidemiyoruz ki.

Hocam haklısınızda atımız yok arabamız yok avanosda oturuyorum Nevşehir'e gitmem lazım at yok araba yok altımızda her gidin dediğinizde gidemiyoruz ki.

Üstat bazı hususlar tabii ki imkan meselesi, mevcut şartlar altında devletin de sağladığı hizmet oldukça sınırlı farkındayım, ancak en azından 112'yi arayıp mevcut durumla ilgili bir bildirim yapılabilirdi diye düşünüyorum. Böylece en azından filyasyon ekibi için bir randevu alabilirdiniz. Yine de dediğim gibi geçmiş olsun ama bu durumla ilgili hiçbir aksiyon almamanız ve babanızın işe gitmeye devam etmesi -patron kaynaklı olabilir, zorunda olabilir bunlarla ilgili bir bilgim olmadan söylüyorum- biraz sorumsuzluk gibi geldi açıkçası. Özellikle de gayet umumi bir iş kolu olan market sektöründe çalıştığından dolayı.

Merhaba başlıkta da yazdığı gibi tat ve koku alamıyorum. Bunlar olmadan önce en sevdiğim çorba şehriyeli tavuk çorbasıydı yemek ise makarsa şimdi tavuk çorbası tuzlu su gibi makarnada sade makarna gibi 1 gram sos tadı gelmiyor ailecek böyleyiz. Hiçbir ağrı sızı vs yok sadece tat ve koku alamıyoruz. Kalıcı olur diye çok korkuyorum 3 haftadır böyleyiz COVID olabilir miyiz geçer mi?
Hiçbir şeyin kokusunu ve tadını alamıyorum insanı hayattan soğduruyor :(

Olabilir COVID'in semptomları arasında, hastaneye gidip durumu anlatın sizden test alırlar zaten.

Olabilir. Babam korona geçirmişti 1 yıl önce tat, koku gibi şeyler hala gelmemiş tam. Yumurta, tavuk, zeytin, peynir falan yiyince tadı hala değişik geliyor diyor. En iyisi test yaptırın.

Geri
Yukarı