Tatil İstekleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Edit: Saatlik tatiller varmış, yeni gördüm. Üzüldüm. :(

Ben de aslında sosyalle çok ilgileniyorum. 5-7 gün arası bir tatile çıkmak iyi olur aslında. Şimdiden teşekkürler. Mikail Bey banlarsa daha çok sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarıyı kaldırdım. @326001

Uyarı isteyip 6 saat sonra da kaldırılmasını istemeniz pek hoş değil. Oyuncak değil bu.

Kararınızı kesin olarak vermelisiniz.
Hocam kaldırdığınız için teşekkür ederim. Gerçekten troll zannedip yazmıştım. Gerçek olduğunu acı bir şekilde öğrendim. Tekrardan kusura bakmayın sizi yorduğum için.
Tatil isteyene verip gönderin, 2 saat sonra arkadaşlarını göndertip ağlayan olursa da görmezden gelin. Kreş mi burası?
Konuyu troll zannedip yazdım. Eğer gerçekten tatil verdiklerini bilseydim yazmazdım.

Ben de aslında sosyalle çok ilgileniyorum. 5-7 gün arası bir tatile çıkmak iyi olur aslında. Şimdiden teşekkürler. Mikail Bey banlarsa daha çok sevinirim :)
Tatil paketinizi ben hediye ettim ama bir problem olmaz sanırım. İyi tatiller! 11 Eylül 20:57'de görüşürüz.

8 saatlik bir tatile gönderir misiniz acaba beni sayın moderatörler? Yolculuğu merak ettim. Yoldan bir şey isterseniz getiririm.
Technopat tatil paketleri:

☆1 saatlik tatil bedeli: Virgül veya bağlaç kullanmayarak bu konuya mesaj yazmak.
☆1 haftalık tatil bedeli: Kampanya dahilinde ücretsiz. (Çok tercih edilen)
☆1-2 yıllık tatil bedeli: Kampanya dahilinde ücretsiz.
☆10 yıllık tatil bedeli: Bu paket sadece özel müşteriler içindir, lütfen "Bize Ulaşın" butonu ile iletişime geçin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı