Tatil İstekleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tatil alan biri olarak söylüyorum. Oturun evinizde. Ben 1 hafta istedim. 6 saat dayanamadım. Tatile çıkmak isteyenlere bu uyarım. 2 kez düşünün. :D

Tatil alan biri olarak söylüyorum. Oturun evinizde. Ben 1 hafta istedim. 6 saat dayanamadım. Tatil'e çıkmak isteyenlere bu uyarım. 2 kez düşünün.

Ben 10 gün yedim 5 dk dayanamadım. Her dakikada bir siteye giriyorum çıkıyorum nedense.

Ben de ifade yasağımın kalkmasını istiyorum. Yeter bu kadar tatil bana ;).

1599337796353.png

Tatil alan biri olarak söylüyorum. Oturun evinizde. Ben 1 hafta istedim. 6 saat dayanamadım. Tatile çıkmak isteyenlere bu uyarım. 2 kez düşünün. :D
Uyarı yapmak moderatörlere özgüdür. Bu arkadaşımızı 1 hafta tatile çıkaralım lütfen...

:D

Lütfen tatil ilanlarımızı baltalamaya çalışmayın(!)
Bir daha uyarı yememek için öveyim bari.
Tatil mükemmel. Hizmet 10/10. Tatil istedikten 10 saniye sonra tatildeydim. Tatil hayali bile 10 saniyede kurulamazken 10 saniyede tatile gittim. Kısacası tatilin iyisini Technopat'ta, baklavanın iyisini Gaziantep'te bulursunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir daha uyarı yememek için öveyim bari.
Tatil mükemmel. Hizmet 10/10. Tatil istedikten 10 saniye sonra tatildeydim. Tatil hayali bile 10 saniyede kurulamazken 10 saniyede tatile gittim. Kısacası tatilin iyisini Technopat'ta, baklavanın iyisini Gaziantep'te bulursunuz.
Övgü dolu sözleriniz için teşekkürler. Memnun kaldığınıza sevindik. Var mı başka denemek isteyen?

Son düzenleme:
Övgü dolu sözleriniz için teşekkürler. Memnun kaldığınıza sevindik. Var mı başka denemek isteyen?
Bence müşterileri direkt tatile çıkarmak yerine 15 dakikalık demo sürüm hediye edin. Eğer memnun kalırlarsa en az 2 hafta verin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı