Tatsız Dolap alışverişi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam eğer ürünün fotoğraflarını koyarken arka kapağındaki izin olduğu bir fotoğraf eklemediyseniz ya da açıklamaya böyle bir izin olduğuna dair bir şey yazmadıysanız Dolap alıcıyı haklı bulur. Çöpe atma konusunda maalesef nasıl bir tutum sergilerler bir fikrim yok.

Sanırım ilk alan oydu kitabı ve diğerlerinden 15 lira fazla verdi diye sinir krizi geçirdi.
Hocam eğer ürünün fotoğraflarını koyarken arka kapağındaki izin olduğu bir fotoğraf eklemediyseniz ya da açıklamaya böyle bir izin olduğuna dair bir şey yazmadıysanız Dolap alıcıyı haklı bulur. Çöpe atma konusunda maalesef nasıl bir tutum sergilerler bir fikrim yok.
Ben diğer kitabı çöpe attığına emin olsam yine yollarım parasını ama güven vermiyor. Ben de keriz durumuna düşmek istemiyorum. Yoksa o kitapların tanesi o para.
Hocalarım diyelim ki hakem heyeti dedi ki alıcı haklı ne oluyor?

Dosya Ekleri

• 483C692E-6C91-404F-A2B2-0B8D3CADD2D9.jpeg
    483C692E-6C91-404F-A2B2-0B8D3CADD2D9.jpeg
    52,8 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleme:
Sanırım ilk alan oydu kitabı ve diğerlerinden 15 lira fazla verdi diye sinir krizi geçirdi.

Ben diğer kitabı çöpe attığına emin olsam yine yollarım parasını ama güven vermiyor. Ben de keriz durumuna düşmek istemiyorum. Yoksa o kitapların tanesi o para.
Hocalarım diyelim ki hakem heyeti dedi ki alıcı haklı ne oluyor?

Hiç bulaşmayın ve keyfinize bakın. Sonradan indirim yaptınız diye yedirememiş. İsterse savcılığa gitsin yine de hiçbir şey yapamaz. Olayı kendi içinizde de uzatmayın kafanız rahat olsun.

@The Theseus Hocam eğer öyle bir şey yaptıysa zaten sizi hiç bir şekilde ne Dolap'a ne de Hakem Heyeti'ne şikayet edemez. Sadece göz korkutmak ve verdiği parayı geri almak için öyle konuşuyor olabilir. Eğer Dolap alıcıyı haklı bulduysa iade kabul edicektir, yine de Dolap'ın bu tür sorunlar hakkında ki yönergelerini okuyabilirsiniz.

@The Theseus Hocam eğer öyle bir şey yaptıysa zaten sizi hiç bir şekilde ne Dolap'a ne de Hakem Heyeti'ne şikayet edemez. Sadece göz korkutmak ve verdiği parayı geri almak için öyle konuşuyor olabilir. Eğer Dolap alıcıyı haklı bulduysa iade kabul edicektir, yine de Dolap'ın bu tür sorunlar hakkında ki yönergelerini okuyabilirsiniz.
Dolap 'Siparişi onayladıysanız iade işleminizi gerçekleştiremezsiniz' diyor zaten o yüzden biraz daha iyi hissediyorum. Bakalım nasıl sonuçlanacak. En kötü ihtimalle para iadesi olur değil mi beni adliyeye falan çağırmazlar çok korkarım öyle şeylerden de.

@The Theseus Dolap'ın yönergelerinde öyle diyorsa endişelenmenize hiç gerek yok. Böyle ufak şeylerden adliyeye falan çağrılmazsınız merak etmeyin.

Siz ne yaptınız sonuç olarak ne oldu

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı