Tavsiye edilen animeler

Death Note ve Kurasaki İchigo öneririm.
Kurosaki Ichıgo ? :) Malesef kendisi anime değil, Bleach animesinin ana karakteri.

Ben Death Note ile başladım. Code Geass ile devam ettim. Sword Art Online a geçtim oradan Another derken kafam karıştı neyi izledim en son diye.
Aslında en iyi konular uzun serilerde mevcut fakat kısa serileri hızlı hızlı bitirip devam etmek istiyorsanız daha iyi konulara sahip serileri izleyin derim. Örnek verirsek ;
  • Stein's Gate
  • Darker Than Black
  • Angel Beats
  • Kimi no Iru Machi ( 2 bölümlük kısa serisini değil, 12 bölümlük serisini izlemeniz gerek. )
  • Berserk
  • Claymore
  • Cowboy Bebop
  • Deadman Wonderland
  • Durarara
  • Fate Night ve 2. serisi olan Fate Stay
  • Hellsing
  • K-Project
  • Nobunagun
  • Shingeki no Kyojin
  • Soul Eater ( 51 bölüm fakat oldukça kaliteli bir seri. )
  • Vampire Knight
  • Ano Hana
  • Clannad
  • Detroit Metal City
  • Magi
  • Danganronpa
  • Eden of The East ( Higashi no Eden diye de geçebilir. )
  • Mirai Nikki
  • Zankyou no Terror
  • Shigatsu wa Kimi no Uso
  • Toradora
  • Barakamon
  • Monogatari Serileri
  • Kuroko no Basket
  • Hajime no Ippo
Liste biraz uzun fakat seçmende yardımcı olabilirim. Yazdıklarımın hepsi en üst seviye etiketine layık seriler. :)

@Asya Ay Orda GTO'yu görmemek kötü oldu. Herkese Great Teacher Onizuka'yı öneririm. Komedi olarak çok iyi ve biraz da Yakuza ağzına kaçıyor, on numara bir seri. Komedi olarak Golden Boy da öneririm. Afro Samurai da çok iyidir, filmi de izlenmeli. Hikayenin devamını anlatıyor.

@Asya Ay Orda GTO'yu görmemek kötü oldu. Herkese Great Teacher Onizuka'yı öneririm. Komedi olarak çok iyi ve biraz da Yakuza ağzına kaçıyor, on numara bir seri. Komedi olarak Golden Boy da öneririm. Afro Samurai da çok iyidir, filmi de izlenmeli. Hikayenin devamını anlatıyor.
Bahsettiğiniz serileri de izledim, o an aklıma gelenleri yazdım. GTO ve Afro Samurai'da oldukça kaliteli yapıtlar. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı