TCL 10l alınır mı?

Bütçe
3 telefon için 6500 tl

68055

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ailemin ve benim telefonlar cortladı. Yeni telefon arayışındayız. Bu ile Realme 5I arasında kaldım ama bunun RAM'i daha fazla işlemcileri aynı sizce hangisini almalıyım. 3 telefon için bütçe 6500 TL.

Yongasetleri aynı olduğu için ikisinden de aynı performansı alacaksınız eğer kamera ve ekran çözünürlüğü olarak bakarsanız TLC 10l bayağı önde oluyor ama batarya derseniz Realme 5I 1000 mAh daha fazla ve Realme 5ınin sar değerleri biraz daha fazla oluyor TLC 10l daha iyidir hocam.

Yongasetleri aynı olduğu için ikisinden de aynı performansı alacaksınız eğer kamera ve ekran çözürlüğü olarak bakarsanız tlc 10l bayağı önde oluyor ama batarya derseniz Realme 5I 1000 mAh daha fazla ve Realme 5ınin sar değerleri biraz daha fazla oluyor tlc 10l daha iyidir hocam.

Bende öyle düşünüyorum ama 4000 mAh beni çok çekmiyor. 3000 mAh kullanıyorum. Derslerimi şarjına takmadan bitiremiyorum. 4000 mAh yeterli midir?
PUBG de ise HD'yi bile kaldıramıyor oluşu üzdü beni.

Bende öyle düşünüyorum ama 4000 mAh beni çok çekmiyor. 3000 mAh kullanıyorum. Derslerimi şarjına takmadan bitiremiyorum. 4000 mAh yeterli midir?
PUBG de ise HD'yi bile kaldıramıyor oluşu üzdü beni.

Bende de 3200 mAh var gün ve MediaTek yonga seti var bana yetiyor gün boyu oyun YouTube ve Instagram gibi yerlerde geziyorum İçerisindeki adreno 610 HD de açması lazım açmaz olsa bile 40 FPS de akıcı oyun deneyimi sunar

Arkadaşlar ailemin ve benim telefonlar cortladı. Yeni telefon arayışındayız. Bu ile Realme 5I arasında kaldım ama bunun RAM'i daha fazla işlemcileri aynı sizce hangisini almalıyım. 3 telefon için bütçe 6500 TL.

Fiyatına göre herkes ikisi de iyi ama ben olsam tcl 10 alırdım çünkü Realme kullananlar çok şikayetçi.

Aldın mı cihazı?
WhatsApp, Bip, YouTube arama ve mesajlaşma için kullanılacak. Değer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı