TCL 10L alınır mı?

Epey araştırdım almadan, TCL 10l gerçekten bu klasmanda sunduğu özellikler ve fiyatı ile gayet F/P bir model gibi. İnsanların tereddüt sebebi markanın ülkemizde pek bilinmemesinden kaynaklı sanırım. Bu fiyata Samsung, Xiaomi gibi bir marka olsa kapı kapış satardı zannımca.

Hocam TCL de büyük bir firma, zamanında Samsung'a ekran yapıyordu. Maalesef ülkemizde değeri bilinen bir marka değil.

Hocam TCL de büyük bir firma, zamanında Samsung'a ekran yapıyordu. Maalesef ülkemizde değeri bilinen bir marka değil.
Biliyorum, muhtemelen değerinin pek bilinmemesi de ülkemize yeni giriş yapmış olması. Zamanla popülerliği artacaktır diye düşünüyorum. Şuan ki TCL 10L/Plus ve Pro versiyonları fiyatlarına göre güzel telefonlar.

Hocam Oppo A73'mü alayım yoksa TCL 10Plus'mu?

Hocam kamera yönünden bir beklentiniz yoksa 30W hızlı şarj özelliğide hoşunuza gittiyse A73 alın.
Kamera veya ekran tasarımı önemliyse TCL 10 Plus. Bana soracak olursanız ayrı birer konu açmanız, bütçenizi ve önceliklerinizi belirtmeniz daha iyi olur.
Bana bildirim gelirse veya siz etiketlerseniz bende yardımcı olurum.

Hocam kamera yönünden bir beklentiniz yoksa 30W hızlı şarj özelliğide hoşunuza gittiyse A73 alın.
Kamera veya ekran tasarımı önemliyse TCL 10 Plus. Bana soracak olursanız ayrı birer konu açmanız, bütçenizi ve önceliklerinizi belirtmeniz daha iyi olur.
Bana bildirim gelirse veya siz etiketlerseniz bende yardımcı olurum.

Yok bana birisi alacak aileden fiyat konusuna karışamıyorum ama bu fiyat türünde alacaklar.

Yok bana birisi alacak aileden fiyat konusuna karışamıyorum ama bu fiyat türünde alacaklar.

Hocam ayrı konu açmanız daha iyi olur. Daha fazla kişi yardım eder.
Bütçeye maximum 2500 diye örnek verebilirsiniz ya da aynen bana yazdığınız gibi yazabilirsiniz.
Önceliklerinizi de belirtirseniz benden daha fazla kişi yardımcı olur.

Hocam Oppo A73'mü alayım yoksa TCL 10Plus'mu?
Arkadaşın dediği gibi yeni konu açmanız daha faydalı olacaktır.
Benim şahsi fikrim fiyatları yakın olduğu için TCL 10 Plus modelini tercih etmeniz. Sanırım Oppo A73' ün TCL 10L' ye tek artısı hızlı şarj ve AMOLED ekran. Kamera olarak TCL 10L daha iyi. Ama dediğim gibi yakın fiyata (Amazonda 2671₺) TCL 10Plus var, AMOLED ekran, hızlı şarj, daha iyi batarya, daha iyi kamera ve daha iyi bir donanıma sahip. Bence TCL 10 Plus.

Arkadaşın dediği gibi yeni konu açmanız daha faydalı olacaktır.
Benim şahsi fikrim fiyatları yakın olduğu için TCL 10 Plus modelini tercih etmeniz. Sanırım Oppo A73'ün TCL 10L'ye tek artısı hızlı şarj ve AMOLED ekran. Kamera olarak TCL 10l daha iyi. Ama dediğim gibi yakın fiyata (Amazon'da 2671₺) TCL 10Plus var, AMOLED ekran, hızlı şarj, daha iyi batarya, daha iyi kamera ve daha iyi bir donanıma sahip. Bence TCL 10 Plus.

Bizimkilere sordum zaten TCL alacağım diyorlar 10p isteyeceğim artık teşekkürler tekrar.

Arkadaşlar telefon elime ulaştı, sorularınız varsa alabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı