Elektronik TCL 58P635 13.000TL

Famronty

Megapat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Birkaç saat önce Pazarama üzerinde 12.600 TL'ye satılıyordu fakat satıştan kaldırılmış. Şu an bu fiyattan ucuza bulamazsınız. Eğer TV ihtiyacınız varsa yükselmeden alın. Nadir şekilde bu rakamlara düşüyor.

HDR10+ olmamasına rağmen alınır mı? Amazon Prime vs. çoğu yer bu standartta HDR içerik veriyor. Şu anki televizyonumda da SDR içerik kullanıyorum 4K HDR TV olmasına rağmen HDR 10 veya 10+ sertifikası yok.

HDR10+ olmamasına rağmen alınır mı? Amazon Prime vs. çoğu yer bu standartta HDR içerik veriyor. Şu anki televizyonumda da SDR içerik kullanıyorum 4K HDR TV olmasına rağmen HDR 10 veya 10+ sertifikası yok.
58 inç için önemsenmeyecek bir detay benim için. Eğer HDR10+ olsun diyorsanız C635 serisine bakabilirsiniz. Tabi onlar 50 inç boyutunda.

58 inç için önemsenmeyecek bir detay benim için. Eğer HDR10+ olsun diyorsanız C635 serisine bakabilirsiniz. Tabi onlar 50 inç boyutunda.
Hocam 13000 TL para verip de SDR (HDR10 var) içerik izlemek pek mantıklı değil en azından Amazon Prime için. 2023 yılı için HD10/+ standart olmış iken bundan mahrum olmak mantıklı değil. Elbette 58 inç beni de cezbediyor.

Hocam 13000 TL para verip de SDR (HDR10 var) içerik izlemek pek mantıklı değil en azından Amazon Prime için. 2023 yılı için HD10/+ standart olmış iken bundan mahrum olmak mantıklı değil. Elbette 58 inç beni de cezbediyor.
O zaman dediğim gibi 50 inç olarak C635 alacaksınız. Bütçe yükseltebilirseniz C7xx serisine bakın.

Ben bununla ilgili bir video atmıştım bu televizyonu 13.300'e almıştım dolar hızlı yükseliş yaptığı zaman 1 ay kadar oluyor. Kutuya geri koydum ama ben çok memnun kalmıştım yüzüklerin efendisi ile avatarı izlemiştim çok memnun kaldım. QLED performansı beklemeyin ama TV izlemek isteyen için işini görür diye düşünüyorum.

Ama abartı bir indirim yok diyebilirim şu an hali hazırda BİM'de 12.700 fiyatında olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı