TD-W9970 Wi-Fi ile Biri Bağlanınca İnternetin Yavaşlaması

Biri seninle aynı ağı paylaştığı takdirde elbette ki hız bölünür ve daha yavaş bir deneyim yaşarsın, bunda sorun ne?

Bu arada aynı modemi kullanıyorum, modeminin marka/modeli bir şey ifade etmiyor çünkü yaşadığın sorun "sorun" değil.

Biri seninle aynı ağı paylaştığı takdirde elbette ki hız bölünür ve daha yavaş bir deneyim yaşarsın, bunda sorun ne?

Bu arada aynı modemi kullanıyorum, modeminin marka/modeli bir şey ifade etmiyor çünkü yaşadığın sorun "sorun" değil.
Kardeş demek istediğimi anladın mı bilmiyorum ama internet kullanılamaz hale geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminin arayüzüne girip kaç kişinin bağlı olduğunu Kablosuz/Kablosuz Durum bölümünden kontrol et, belki haberin olmadan kullanan istasyonlar vardır.

Hangi internet tarifesini kullanıyorsun? Bağlanan kişi/kişiler internet sömüren işlemler (dosya indirme, video izleme) ile meşgulse kullanılmaz hale gelmesi normal, hele çok üst düzey bir internet paketi kullanmıyorsanız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı