Team T-Force Niht Hawk RGB RAM hangi chipi kullanıyor?

Ruzgar2

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıkta ki RAM hangi chipler'i kullanıyor biliyormusunuz, kaliteli bir RAM'mi?
Bir bilen yok mu.

Son düzenleme:
Termal tasarımı o fiyat segmentindeki RAM modellerine göre biraz zayıf, ek olarak RGB temelli fiyat farkı da mevcut. Bütçede sorun yoksa tercih edilebilir fakat ben farklı modellere bakmanızı öneririm. RGB bir etmen değilse daha iyi termal tasarıma sahip ve teknik olarak daha iyi modeller bulabilirsiniz.

Bu arada chip B-Die by Samsung olarak geçmekte.

Son düzenleme:
Termal tasarımı o fiyat segmentindeki RAM modellerine göre biraz zayıf, ek olarak RGB temelli fiyat farkı da mevcut. Bütçede sorun yoksa tercih edilebilir fakat ben farklı modellere bakmanızı öneririm. RGB bir etmen değilse daha iyi termal tasarıma sahip ve teknik olarak daha iyi modeller bulabilirsiniz.
Hocam şöyle söyleyeyim. Ben bir hazır sistem alacağım ve özelleştirmelerde ki en ucuz 3200 MHz RAM bu. Alsam bir sıkıntı çıkarır mı?

Hocam şöyle söyleyeyim. Ben bir hazır sistem alacağım ve özelleştirmelerde ki en ucuz 3200 MHz RAM bu. Alsam bir sıkıntı çıkarır mı?
Diğer seçenekleri belirtirseniz yorum yapabilirim fakat çoğu hazır sistemde kullanılan modullerden daha iyi, modulleri OC yapmayı planlamıyorsanız bir sorun yaratmaz (OC kastım XMP üzeri frekanslar).

Üzgün atma nedeniniz nedir?
@enonertetanem

Ekleme:
B-Die sadece Samsung tarafından üretilen ve Ryzen işlemcilerle yüksek saat hızlarında güzelce oynayan bir RAM türü. Eğer aldıgınız sistem intel temelli ise bu model sizin için bir etki yaratmayacaktır.

Diğer seçenekleri belirtirseniz yorum yapabilirim fakat çoğu hazır sistemde kullanılan modullerden daha iyi, modulleri OC yapmayı planlamıyorsanız bir sorun yaratmaz (OC kastım XMP üzeri frekanslar).

Üzgün atma nedeniniz nedir?
@enonertetanem

Ekleme:
B-Die sadece Samsung tarafından üretilen ve Ryzen işlemcilerle yüksek saat hızlarında güzelce oynayan bir RAM türü. Eğer aldıgınız sistem intel temelli ise bu model sizin için bir etki yaratmayacaktır.
Hocam sistem bu R5 3600 ile birlikte almayı düşünüyorum. Superior Elite [webtekno] | R5 3500 RTX 2060 6GB DDR4 16GB 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com

Bütçe ile konu açarsanız çok daha iyi bir sistem toplayabilir sosyalde bulunan arkadaşlar, en basitinden o SSD kronik sorunlu bir model ve o kasa saçma olmuş, daha iyi bir sistem toplayabilecekleri aşikar.
Hocam adata swordfish SSD seçeceğimi söylemeyi unuttum. Kasa kaliteli değil mi?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı