TeamViewer 6.0 Build 10418

'Sistem Araçları' bölümünde Recep Baltaş tarafından 22 Mart 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.900
  Beğenileri:
  42.485
  Yer:
  İstanbul
  Masaüstü Paylaşımı - Uzaktan Kumanda - Destek. Basit - hızlı -. Güvenli TeamViewer ve uzaktan kumanda, masaüstü paylaşımı için basit ve hızlı çözümdosya transferiherhangi bir güvenlik duvarı ve NAT proxy arkasında çalışır. IçinbağlanmakBaşka bir bilgisayara sadece bir kurulum prosedürünün gerek kalmadan her iki makinada TeamViewer çalıştırın. ilk başlatıldığında otomatik ortak kimlikleri iki bilgisayarda oluşturulur. ve TeamViewer içine eşinizin kimliği girin bağlantısı hemen kurulur. Birçok bin kullanıcıyla dünya çapında TeamViewer uzak yerlerde insanlara destek ve yardım sağlamak için standart bir araçtır. Yazılım aynı zamanda bir ortak kendi masaüstü gösterebilir sunumlar için kullanılabilir. TeamViewer da VNC uyumlu ve maksimum güvenlik ile güvenli, şifrelenmiş veri aktarımı sağlar. TeamViewer sadece birkaç saniye içinde herhangi bir bilgisayara tüm dünyada bağlantıları kurar. Eğer uzaktan kumanda eşinizin PC olarak eğer o sağ önünde oturuyordu olabilir.
  TeamViewer tamamen özel kullanım için ücretsizdir.

  ÖZELLİKLERİ:
  • Her şey için tek bir çözüm. TeamViewer tek ve çok uygun fiyatlı basit pakette tüm modülleri içerir: Çoğu rakip uzaktan destek, uzaktan yönetim, eğitim ve satış (ve aynı zamanda onlar için ücret ...) TeamViewer ihtiyacınız olan her şey için tek elden çözüm için farklı paketler sunarken.
  katılımsız olan • Uzaktan yönetim sunucuları. TeamViewer da katılımsız bilgisayarlar ve sunucular kontrol etmek için kullanılabilir. bir sistem hizmeti olarak montajı bile uzak yeniden sağlar ve tekrar takın.
  • Dosya transferi. Ayrıca, güvenlik duvarları arkasında çalışır - TeamViewer sizden ve uzak bir ortak dosya ve klasörleri kopyalamak sağlayan entegre dosya transferi ile geliyor
  • En yüksek güvenlik standardı. TeamViewer çok güvenli bir çözümdür. Tüm sürümler anahtar değişimi ve RC4 oturum kodlama / SSL https kullandığı aynı güvenlik standardına tamamen güvenli veri kanalları bulunuyor.
  • Hiçbir kurulum gerektirmez. TeamViewer yüklemek için hiçbir yönetici hakları gerekmektedir. Sadece yazılımı çalıştırmak ve defol git ...
  uluslararası yönlendirici ağ ile • Yüksek performans. LAN ve internet üzerinden bağlantı için optimize edilmiş, TeamViewer her bağlantı optimum kullanım için otomatik bant tabanlı kalite seçim özellikleri.
  TeamViewer kullandığı uzun bir uluslararası Sunucusize yüksek güvenlik, ev hedefinize yakın yüksek performanslı yönlendirici harika bir performans sağlayacak sağlayacağız bulunduğu tüm dünyada birçok ülkede sunucu yerleri, böylece herhangi bir madde ile ağ.
  Kurulum yapmadan • Uzaktan destek. TeamViewer ile uzaktan İnternet üzerinde herhangi bir yere herhangi bir bilgisayardan kontrol edebilirsiniz. Sıkı güvenlik duvarları bile üzerinden - Hayır tesisat sadece her iki tarafta uygulamayı çalıştırmak ve iletişime gereklidir.
  ürünleri, çözümleri ve hizmetleri • Uzaktan sunumu. İkinci TeamViewer modu bir ortak için masaüstü sunmaya olanak sağlar. ekran canlı - saniye içinde Internet üzerinden demolar, ürün ve sunumlar göster.
  Güvenlik duvarları arkasında • İşleri. uzaktan kontrol yazılımı kullanarak büyük zorluklar yerel IP adresleri için yönlendirme duvarları ve Engellenen bağlantı noktalarının yanı sıra NAT vardır. Eğer güvenlik duvarları hakkında endişelenmenize gerek yok TeamViewer kullanıyorsanız: TeamViewer eşiniz için bir yol bulacaksınız.
  çeşitli uygulamalar için • Esnek kullanın. TeamViewer pek çok farklı şekillerde ortakları bağlanmanıza olanak sağlar: Ya görüntüleyebilir veya sipariş online-destek yapmak için eşinizin masaüstü kontrolü; sunu amaçlı olarak ortaklara ekran iletebilir - Hatta bir oturum için sırasında yönde değişebilir yüksek sadakat ekip çalışması!

  TeamViewer 6.0 değişiklikler:
  Geliştirilmiş: Özel QuickSupport
  * Eğer her Özel QuickSupport oluşturduğunuzda eşiniz liste verileri girin. En kısa sürede müşteri QuickSupport başlar gibi, eşiniz listesinde görünür, ve tek bir tıklama ile doğrudan ulaşabilirsiniz - telefon ya da e-posta yoluyla bir kimliği ve şifre değiştirme zorunda kalmadan.
  * Görevi kenarda yasal olarak QuickSupport bir kişisel reddi.
  * Şimdi, şifre güvenliği kendiniz tanımlayabilirsiniz.
  * Ayrıca QuickSupport üzerinden ve müşteri bir ortak liste hesabı yok olsa bile, TeamViewer bağlantı kurmadan önce sohbet iletileri alışverişi seçeneğine sahip.
  Tüm yeni: QuickJoin
  * Yeni QuickJoin modülü online sunumlar veya toplantılar için idealdir. daveti fonksiyonu ile, artık önümüzdeki oturumda sizin katılımcılara oturum veri gönderebilirsiniz. Katılımcılar şu anda Windows uygulaması değil, tersi üzerinden sizinle iletişime. Bu sizin Katılımcıların her birinin veri girerek sizi kurtarır. sunum olarak, aynı zamanda hangi katılımcıların zaten bir bağlantı kurulmuş olsa bile, uygulama pencereleri görebilirsiniz süresini belirler.
  QuickJoin * ile, VoIP, video, beyaz tahta ve sohbet gibi çevrimiçi sunumlar için tüm önemli fonksiyonları bulunmaktadır.
  Bireyselleştirilmiş: Host Modülü
  * Kendi ihtiyaçlarınıza göre bireysel olarak tamamen TeamViewer Host Modülü ayarlayın. Özel QuickSupport benzer şekilde, şimdi de logonuzu ve metin ile Host Modülü tasarlayabilirsiniz. Sizin ihtiyaçlarınıza göre indirme alanında iki modül oluşturabilirsiniz.
  Ek Geliştirilmiş ve Yeni Fonksiyonlar
  * En iyi performans: TeamViewer bağlantıları daha hızlı ve daha kararlı artık - özellikle ve şirket ağları arasında.
  * Daha kullanıcı dostu tasarım: gezinin daha hızlı ve daha kolay! Uzaktan bakım ve sunum modları arasında yeni bir açık bölümü daha kullanıcı dostu ve ferahlatıcı tasarımı ile ikna edici.
  * Otomatik: Şimdi, TeamViewer yeniden uzak bir yeniden başlatma veya bir güncelleştirme sonra otomatik olarak bağlantı kurar.
  * Yeni bir dilversiyon: TeamViewer artık Çince mevcuttur. Genel, TeamViewer 19 dilde kullanıma sunulmuştur. Başka dillerdeki sürümlerini takip edecek.
  * Daha güvenli: Sen bir şifre ile TeamViewer seçenekleri koruyabilirsiniz.

  Anasayfa - TeamViewer - Free Remote Access and Remote Desktop Sharing over the Internet

  Boyutu: 3.10 MB

  Download TeamViewer Full Version (Setup)
   

Sayfayı Paylaş