TeamViewer ve Anydesk'e elveda

Grandfather

Decipat
Yer
Beylikdüzü/İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Baterist
Arkadaşlar Windows yeni uygulaması ile Anydesk ve TeamViewer'e son verecek gibi duruyor.

Kayda değer güzel bir şey olursa geçiş yapabilirim. Hatta ücreti makul olursa da.

Hali hazırda anydesk i aktif bir şekilde kullanıyorum. Yıllık ücreti pahali olmasa Anydesk i satın alırdım fakat satın alınca da hız konusunda daha mı iyi olacak şüphelerim var.

Para ödemiyorum. Yeni sürümlerinde reklam var 100 saniye kadar bekletiyor. Ben de eski sürüm kullanıyorum fakat evde sürekli 2 PC olduğundan eğer paralı olan hızlı ve güzel ise değerse veririm.

Reklamı geçmenin kolay yolu var bekleme boş yere. Bağlantı yaptığında sol üstte ID yerine tekrar ID yaz bağlantı yapabilirsin doğrudan. Ama uzun süre sık sık bağlantı yaptığında belirli bir süre sonra sorun yaratıyor reklam olayı. Ona da bir çözüm bulunur yakında 🤷🏻‍♂️

Ben reklam çıkmaya başladığında genelde Revo Uninstaller gibi programlarla silip sıfırdan yüklüyorum sıfır bir kullanıcı gibi algılıyor. Aşırı reklamdan rahatsız olduysanız öyle yapabilirsiniz.

Eski sürümü kurdugunuzda ve yükleme yaparken güncellemeleri kapatırsanız reklam çıkmaz :) Anydesk 7 kullanıyorum.

Arkadaşlar Windows yeni uygulaması ile Anydesk ve TeamViewer'e son verecek gibi duruyor.
Teamviewer ve anydesk endüstride geniş yer bulan yazılımlar, Microsoft bi benzerini çıkarttı diye çökmez.

Bir yığın VNC programı var neden öldürmediler bunları, Microsoft'un RDPsi de vardıneden o da öldürmedi ki.

Amaç ve araçlar.

Eski sürümlerinde de çok fazla açık olduğu belirtiliyor dikkat et yine de.
Vallahi kvm switch aldım, 2 pc arasında geçiş yapmak için. 1 monitör 2 kasa ve 1 mouse 1 klavye şeklinde.

Hatta buraya da konu açtım bir türlü çözemedim :). 1. Pc de hiç sorun yok iken 2. Pc de 3-4 dakika sonra sadece mouse algılıyor klavye algılamıyor.

2 klavye 2 mouse kullanmaktansa dedim AnyDesk ile bağlanayım.

Yeni konular

Geri
Yukarı