Teatronics SoundLiberty 97 bağlatı sorunu

rigel2901

Hectopat
Arkadaşlar merhabalar

Teatronics SoundLiberty 97 sağ kulaklığın ışığı yanmıyor, dolayısıyla hiçbir şekilde bağlanamıyor ve görülmüyor. İlk aldım sorunsuzca kullandım fakat daha sonra zaman zaman bu sorun olmaya başladı. Zaman zaman şarj ünitesinin kapağını birkaç kere kapatıp açınca düzeliyor fakat kulaklığı tekrar şarj ünitesine koyup 1 saat ya da daha uzun bir süre sonra tekrar kullanmak istediğimde aynı sorun oluyor... Kulaklıkları resetlesem de hiç fayda etmiyor. Bu sorunu başka yaşayan arkadaşlar var mı? ya da bir çözümü var mı?

Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bir sorun değil, kulaklığın özelliği. Şarj ünitesinden tek sol kulaklığı çıkartırsanız mono ve tek olarak çalışır. Tek sağ kulaklık da aynı şekilde kullanılıyor fakat “TAOTRONICS SoundLiberty 97 R” olarak tekrar Bluetooth bağlantısı yapılması gerek. Kulaklığın kullanma kılavuzunda anlatılıyor, okuyabilirsiniz :).
Şarj ünitesinden tek sol kulaklığı çıkartırsanız mono ve tek olarak çalışır. Tek sağ kulaklık da aynı şekilde kullanılıyor fakat “TAOTRONICS SoundLiberty 97 R” olarak tekrar Bluetooth bağlantısı yapılması gerek.
Bluetooth bağlantısında sol kulaklık ana kulaklık belirlenmiş, o yüzden sağ kulaklığı tek kullanmak için farklı bağlantı yapmak gerekiyor.

Bu bir sorun değil, kulaklığın özelliği. Şarj ünitesinden tek sol kulaklığı çıkartırsanız mono ve tek olarak çalışır. Tek sağ kulaklık da aynı şekilde kullanılıyor fakat “TAOTRONICS SoundLiberty 97 R” olarak tekrar Bluetooth bağlantısı yapılması gerek. Kulaklığın kullanma kılavuzunda anlatılıyor, okuyabilirsiniz :).

Bluetooth bağlantısında sol kulaklık ana kulaklık belirlenmiş, o yüzden sağ kulaklığı tek kullanmak için farklı bağlantı yapmak gerekiyor.
hocam fakat kapağı açtığımda sağ kulaklığın mavi beyaz yanması gereken ışığı yanmıyor, bu nedenle pc yada telefonda da bluetooth “TAOTRONICS SoundLiberty 97 R” aygıtı olarak görmüyor. kılavuzda kapağı açtığınızda kulaklıklar otomatik olarak birbirine bağlanacak diyor ve ışıklar yanacak diyor fakat bende sadece sol kulaklıkta bu şekilde bir tepki var

Son düzenleme:
Hocam fakat kapağı açtığımda sağ kulaklığın mavi beyaz yanması gereken ışığı yanmıyor, bu nedenle PC ya da telefonda da Bluetooth “taotronıcs SoundLiberty 97 r” aygıtı olarak görmüyor. Kılavuzda kapağı açtığınızda kulaklıklar otomatik olarak birbirine bağlanacak diyor ve ışıklar yanacak diyor fakat bende sadece sol kulaklıkta bu şekilde bir tepki var.

Hocam aynı sorun bende de var ama sol kulaklıkta 2 gündür her yere baktım ama çözüm bulamadım. Sen buldun mu acaba bu sorunun çözümünü bulduysam bana nasıl yaptığını anlatır mısın?

Son düzenleme:
Hocam aynı sorun bende de var ama sol kulaklıkta 2 gündür her yere baktım ama çözüm bulamadım. Sen buldun mu acaba bu sorunun çözümünü bulduysam bana nasıl yaptığını anlatır mısın?
Hocam kesin bir çözüm bulamadım maalesef. Fakat enteresan bir şekilde sorun azaldı. Arada bir oluyor. Eğer başka bir gelişme olursa buradan yazarım

Hocam, kesin bir çözüm bulamadım maalesef fakat enteresan bir şekilde sorun azaldı. Arada bir oluyor. Eğer başka bir gelişme olursa buradan yazarım.

Bende daha önceden bir kere olmuştu bu sorun, sonra şarj ettim, düzeldi. 2-3 saat falan sürdü ama bu sefer 3 gün oldu ve hala aynı. Sağ ol gene de.

Bende daha önceden bir kere olmuştu bu sorun, sonra şarj ettim, düzeldi. 2-3 saat falan sürdü ama bu sefer 3 gün oldu ve hala aynı. Sağ ol gene de.

Hocam kesin bir çözüm bulamadım maalesef. Fakat enteresan bir şekilde sorun azaldı. Arada bir oluyor. Eğer başka bir gelişme olursa buradan yazarım.

Bu bir sorun değil, kulaklığın özelliği. Şarj ünitesinden tek sol kulaklığı çıkartırsanız mono ve tek olarak çalışır. Tek sağ kulaklık da aynı şekilde kullanılıyor fakat “taotronıcs SoundLiberty 97 r” olarak tekrar Bluetooth bağlantısı yapılması gerek. Kulaklığın kullanma kılavuzunda anlatılıyor, okuyabilirsiniz :).

Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum, üstüne gelen ses de çok azalmış durumda, benzeri sıkıntı yaşayan var mı? Garantiye yollamayı düşünüyorum.

Arkadaşlar aynı sorunu yaşıyorum, üstüne gelen ses de çok azalmış durumda, benzeri sıkıntı yaşayan var mı? Garantiye yollamayı düşünüyorum.

Aynısını ben de yaşadım birkaç kere anlatacağım şeyi denedikten sonra düzeldi. Kulakliklari kutunun içine koy ve kapat 3 4 sn sonra tekrar aç açar açmaz arkasındaki reset butonuna 10-12 sn basılı tut 3 kere ışık yanacak ardı ardına resetlenmis olacaklar. O ışıklar yandıktan sonra tekrar mavi beyaza dönünce hemen kutudan çıkar 10 15 sn daha bekle kutu dışındayken eğer ışıklar hala mavi beyazsa telefonu bağla düzelmiş olmasi gerek. Olmazsa tekrar dene ben bir 5-10 kere yaptım düzeldi.

Geri
Yukarı