Tebilon'dan alışverişinde hiçbir mail gelmedi

Blade77

Decapat
Daha fazla  
Adsız.png

Tebilon güvenilir filan diye yazı okudum buradan ama bana şiparişiniz alındı diye. Ne bir mail geldi ne bir SMS geldi. Sizce ne olacak gelir mi? Sipariş Tebilon'dan alışiveriş yapanlar geldi mi? Sizin ürününüz bilgilendirir misiniz beni?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1457696

Tebilon güvenilir filan diye yazı okudum buradan ama bana şiparişiniz alındı diye. Ne bir mail geldi ne bir SMS geldi. Sizce ne olacak gelir mi? Sipariş Tebilon'dan alışiveriş yapanlar geldi mi? Sizin ürününüz bilgilendirir misiniz beni?
Ben sistem aldım geldi bir sorun da yasamadım.

Tebilon güvenilir, teknoseyir videosundaki bir abi söylemişti. Teblion sistemi inceleme videosuydu sanırım.

Eki Görüntüle 1457696

Siparişi ne zaman verdiniz? Bilgi mesajları bazen geç gelebiliyor kargoya verildiğinde de böyle olabiliyor. Eğer siparişi yeni verdiyseniz biraz bekleyin. Hala sms veya bilgi mesajı gelmez ise sitede illaki bi iletişim adresi vardır oradan iletişime geçin satıcı ile

Siparişi ne zaman verdiniz? Bilgi mesajları bazen geç gelebiliyor kargoya verildiğinde de böyle olabiliyor. Eğer siparişi yeni verdiyseniz biraz bekleyin. Hala SMS veya bilgi mesajı gelmez ise sitede illaki bir iletişim adresi vardır oradan iletişime geçin satıcı ile.

Tam siz yazdıktan 4 dk önce vermiştim.

Tam siz yazdıktan 4 dk önce vermiştim.
Henüz cevap gelmedi mi? Bazen firmalar ürünü direkt olarak kargoya verdiklerinde siparişiniz kargoya verilmiştir diye mesaj atıyorlar ya da kargo firması ürün teslim alındığında vesayir bilgi mesajı gönderiyorlar. Tahminimce ürününüz yarın kargoya verilir. Tavsiyem yarın öğlen saatlerine kadar beklemeniz, eğer mesaj gelmezse siteden iletişim adreslerinden firmaya ulaşmanızdır

Geri
Yukarı