TechBench'ten eski sürüm Windows indirmek güvenilir mi?

memory ile alakalı bir hata veriyor 3 4 tane daha var ama sadece aklımda bu kaldı hata kodu aklımda değil şuan mesajınızı görmedim kusura bakmayın.
Belleklerinizi test ettiniz mi ?
Memtest86 ile dual channel kullanıyorsanız teker teker her birine uygulayın bunun 20H2 ile alakası pek yok şu anda da karşılaşabilirsiniz.

@Eray T 21H2 ile daha mavi ekran almayan ben, 20H2'ye daha sıcak bakmayan kişiler var napalım sorunları çözmek bizlerin işi.

Belleklerinizi test ettiniz mi ?
Memtest86 ile Dual Channel kullanıyorsanız teker teker her birine uygulayın bunun 20H2 ile alakası pek yok şu anda da karşılaşabilirsiniz.

@Eray T 21H2 ile daha mavi ekran almayan ben, 20h2'ye daha sıcak bakmayan kişiler var ne yapalım sorunları çözmek bizlerin işi.

Memory hatası 1 kere oldu ve Windows Update ile çözüldü gibi ama 3'e yakın .sys uzantılı hatalar aldım bu da benden kaynaklı galiba format gerekli.

Ben bu hataların nedenini Windows sürümü ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Daha çok sürücü ve donanım sorununa benziyor.
Mavi ekranda belleklerin belirtildiğini görmüş, memtest86 ile test etmekte fayda var. Ancak arkadaş buna da pek sıcak bakmıyor gibi, 1909'da kararlı.

Buyurun hocam 1909 ISO dosyanızı buradan alabilirsiniz. @koray105
Sorun olmaz.

Ben bu hataların nedenini Windows sürümü ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Daha çok sürücü ve donanım sorununa benziyor.

Donanım hatasıda vermişti önce bir 20H2 deneyelim olmazsa 1909 yaparız.

Buyurun hocam 1909 ISO dosyanızı buradan alabilirsiniz. @koray105
Sorun olmaz.

20H2 deneyeyim bir daha olmazsa son çare.

Yeni konular

Geri
Yukarı