Technopat açılırken gariplik

TéQ10

Kilopat
Bir sorun var ama ne olduğunu hiç bilmiyorum. Technopat açılırken bir garip yükleniyor (yukarıdan hafif animasyonla aşağı doğru olan oklar siyahtan maviye dönüşüyor. Sadece bir tarayıcıda oluyor ama eskiden olmuyordu ve güncellemeyle de gelmedi.), uygulamalar kendi kendine kapanıyor, anlamadığım bir yavaşlık var, internet hızında bir sorun olmamasına rağmen siteler geç yükleniyor vb.

Yazı biraz düzensiz olmuş olabilir, düzgün bir hâle getirmeyi denedim ama beceremedim.

Şu anda Türkiye dışından gelen bütün trafiğe karşı DDoS korumasını devreye aldılar. Botlar sunucuyu aşırı yavaşlatıyor olabilir. Yeni sunucuya geçene kadar da bu bir süre böyle devam edecek gibi duruyor.
Eğer VPN kapatırsanız bu ekran ile karşılaşmazsınız, yurt dışında yaşamıyorsanız tabii.

Şu anda Türkiye dışından gelen bütün trafiğe karşı DDoS korumasını devreye aldılar. Botlar sunucuyu aşırı yavaşlatıyor olabilir. Yeni sunucuya geçene kadar da bu bir süre böyle devam edecek gibi duruyor.
Eğer VPN kapatırsanız bu ekran ile karşılaşmazsınız, yurt dışında yaşamıyorsanız tabii.
Türkiye'de yaşıyorum.

Bir de uygulamalar başka uygulamaları açınca kendi kendine kapanıyor. Aynı anda hem LoL, hem spotify hem de tarayıcı açık kalamıyor. Ana konu o olduğu için başlığı "Bilgisayarımda bir sorun var ama bilmiyorum" yapıp konuyu da Windows 10 kategorisine açmıştım ama moderatörler değiştirmişler.

Başladık yine çökmelere.

maxresdefault.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı