Technopat Ailesini, Sizleri seviyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

canoderratata

Kilopat
Makaleler
45
Yer
Kırşehir
Kardeşlerim, abilerim. Kısa süre önce bilgisayarımı yenilemek için araştırmalara başladım. Araştıra araştıra önce Recep Baltaş'ı sonra da bu forumu buldum. Burası öyle bir yer ki beni her gün daha fazla şaşırtıyor. Hiç mi bilgi yanlışı olmaz ? Açılan sorunlardan hiç çözülemeyen olmaz mı ? Cevapsız kalan bir konu olmaz mı ? Olmayınca olmuyormuş demek ki. :) Burada sanal bir aile ortamı var bana göre. Ben de sizleri daha yakından tanımak için bu konuyu açtım.

Adım Alperen, soyadım Şahin, 19 yaşındayım, Kırşehir'de okuyorum, Ahi Evran Üniversitesi Bilişim teknolojileri Bölümü 1 sınıf öğrencisiyim. Peki sizler...

Bilmukabele :) Karşılıklı bu, forumda biliyorum bazen az insan var diye üzülen arkadaşlar oluyor ama kavgasız dövüşsüz, okuduğumuzu anladığımız, kalanın kalıcı olduğu bir ortamda yazdıklarınızı okumaktan keyif alıyorum :)

Memnun oldum, Zeytinburnu deri atölyesinden Mehmet ben :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şaka bir yana, mükemmel bir yer bulmuşsun. Yanlışlıkla DH'ya da düşebilirdin :) Ahahhaa.

Son düzenleme:
Üniversiteye hazırlanmak zordur. Hiç pc olmayacak eğer bağımlısı isen. İşin zor Numan ;)

Şu konu başlığını değiştirelim ya :D Farklı bir şey diye atladım konuya :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı