Technopat Android uygulamasını yaptım

Batın Türk

Kilopat
Makaleler
47
Ben Android yazmayı biliyorum. Kendim için bir Technopat uygulaması yaptım ve kullanıyorum. Technopat uygulaması çıkana kadar @Recep Baltaş ve @Ali Güngör izin verirse burada Android platformunu paylaşabilirim. Şimdiden teşekkürler.
İşte ekran görüntüleri.
Screenshot_2015-02-14-16-39-40.png Screenshot_2015-02-14-16-40-05.png Screenshot_2015-02-14-16-40-15.png Screenshot_2015-02-14-16-40-26.png Screenshot_2015-02-14-16-41-00.png

Webview ile yapmışsınız yani öyle bir uygulama yapmış sayılmazsınız. Ek olarak tarayıcı üzerinden daha rahat dolaşım sağlanıyorken neden böyle bir uygulama kullanılsın? Zaten bu tarz bir uygulama kendileri tarafından rahatça yapılabilir. Ama sizin yayınlamanıza birşey deneceğini sanmam.

Son düzenleme:
Kullanıcıların kurması için ek izinler istemeden çalışıyorsa ve Resmi Değildir ibaresi yer alırsa Market'te yayınlanabilir, daha önce Windows Phone uygulaması da bu şekilde yapılmıştı. bilgi at technopat.net adresine bir mail atıp iletişim bilgilerini ve uygulama geliştirdiğini belirtirsen ajandaya güvenlik durumları için eklemem gerekiyor seni. Web sürümü de olsa eline sağlık.

Sadece internet izni istiyor, o da zaten gerekli. Bunun dışında burada apk olarak paylaşabilirim. Resmi değildir ibaresini en kısa zamanda ekleyip size ulaşacağım. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı