Technopat cezaları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alamut Harameyn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar, birine çözüm sunuyorum. Kaynağı olan @Recep Baltaş'a ait güncel bir video. Lakin arkadaş kasten raporlayıp beni 1 saat önemli bir konudan alıkoyuyor. Buna artık bir çözüm bulunamaz mı?

Örnek verebilir misin? Ceza yediğin bir mesajını hatırlıyorum, ben raporlamamıştım ama içinde yanlış bilgi vardı sanırım.

Recep Baltaş kaynaklı bir link verdin diye ban yemezsin, başka bir nedeni var demek ki. Türkçe kurallarına uymayan mesaj, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmamak, uygunsuz üslup ya da yanlış bilgilendirme gibi başka nedenleri vardır. Bunlara uymazsan ceza yemen normal.

Diğer türlü bir konuya yardım eder gibi görünen hiç kimse bu kurallara uymaz, o zaman bu kuralların ne anlamı kalıyor?

Örnek verebilir misiniz? Ceza yediğin bir mesajınızı hatırlıyorum, ben raporlamamıştım ama içinde yanlış bilgi vardı sanırım.

Yok efendim. O değil. Ayrıca yanlış değilmiş, yanlış anlaşılmış. Onu da Recep Abi'ye bildirdim. Onay verdi. Çünkü bilgi ona aitti.

Recep Baltaş kaynaklı bir link verdin diye ban yemezsin, başka bir nedeni var demek ki. Türkçe kurallarına uymayan mesaj, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmamak, uygunsuz üslup ya da yanlış bilgilendirme gibi başka nedenleri vardır. Bunlara uymazsan ceza yemen normal.

Diğer türlü bir konuya yardım eder gibi görünen hiç kimse bu kurallara uymaz, o zaman bu kuralların ne anlamı kalıyor?

Uyarı yanlış bilgi hakkındaydı. Yazım kurallarına uyuyorum. Kişisel hayatımda bile kaba uslüp kullanmam. Ayrıca burada boş yapacak halim yok.

Hocam hangi moderatör attı biliyor musunuz? Bir moderatöre emoji atsan ban atıyor. İsim vermek istemiyorum tahtalıköye yollarlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı