Technopat Üzerindeki Tüm Cezaları Almak

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Kendi kendime Technopat üzerinde dolaşırken profilime girdim. Uyarılar kısmı dikkatimi çekti. Ben de tıkladım oradaki liste hoşuma gitti sonrasında neden Technopat üzerinde bulunan kalıcı olmayan her cezayı almayayım diye düşündüm. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz yapılır mı? 😂😂

Başarana ödül vardır belki, banusprime ya da banimusprime rütbesi falan... :D

Böyle bir şey denemeye çalışırsanız, birkaç uyarı sonrasında süresiz uzaklaştırılabilirsiniz. Genellikle verilen uyarılar kısa olsa da, ağır uyarılar da var. Kaldı ki sistemi suistimal edenlere sıfır tolerans gösteriliyor.

1599664064497.png

Çoklu üyeliği, reklamı ve küfürü alırsan büyük ihtimalle sınırsız ban yersin. Gerçek ban, mesaj yazamama değil.

Bir de Sosyal için yetersiz IQ var ki onu alırsan mac adresini bile banlayabilirler.
Yetersiz IQ diye bir ban sebebi mi var? İlk defa duydum.

Yeni konular

Geri
Yukarı