Technopat uyarı cezaları ile ilgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Stalkerlp

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Selam,

Evet noktayı virgülü unutunca hemen cezayı yapıştıran sevgili Technopat modları bu kondu çok ateşlisiniz.

E peki alınan cezanın bitişi ile ilgili adam gibi bir sistem neden yok anlamış değilim?

Profilinizdeki uyarılar kısmına bakın diye yazıyor bakıyorum uyarılar bittikten bir saat sonra açılacaktır yazıyor.

Ceza bitiş tarihi 14.06.2022 diyor ama bugün 16'sı oldu hala yok. Rapor cezası da alınmış hiçbir yere ulaşama diyor kısaca ne güzel.

Perma ban mıdır nedir? Hiçbir bilgi yok. Çok mu zor oraya ceza süresi eklemek ve net bitiş tarihi yazmak?

Benim ceza aldığım konuda 2-3 mesaj daha ne nokta ne virgül ne büyük harfe uymayan adam dolu onları rapor ediyorum ceza alıyorum.

Stalkerlp kullanıcı adım. Artık biri ilgilensin. Bu hesaptan yazdım rapor bakan eden yok.

Şu sistemi bir elden geçirmeniz şart. Her şeye madem çok dikkat ediyorsunuz bunlara da edin. En azından sistem düzgün çalışsın.

brave_dIb7cVtGyq.png

Profilden uyarılar kısmına girince bu şekilde görünüyor olması lazım.

brave_FYyGG7vaM8.png

Bu şekilde rapor gönderip de eleştiri konusu açmak da ilginçmiş. Boktan forum kurallarının olduğu forumda niye hala çoklu üyelik açmaya çalışıyorsunuz ki? Bir sürü forum var, diğerlerine geçmenizi tavsiye ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı