Technopat en kötü kargo firmasını seçiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
UPS aralarından en iyi ve hızlısı. Bence en kötü Sürat Kargo ve PTT.

Hepsi birbirinden beter ama ben oyumu PTT Kargoya verdim. Kargomu 1.5 haftada getirdiler. 1 hafta boyunca şubede beklettiler. Hani bunlar da yetmezmiş gibi kargomu getirip alttaki parkeciye bırakmışlar. Ne telefonla aradılar ne zile bastılar. Arayıp sormamış olsam haberim bile olmayacaktı.

@Ribozom @Nealarus Hocam atlarımızı sevelim onlara kötü imalarda bulunmayalım.
🐎

Bugün Aras kargo geldi. Kargocu sıradan birisi gibi görünüyor yani üniforma vs yok. Kapıdan verdi kaçtı 😂

Sürat ve PTT' de ürün kaybı yaşadık. Aras'da çok ilgisiz bi sorun yaşamadık ama geri dönüşleri sıkıntılı.
Diğer firmalardan yurtiçi, MNG ve UPS'den şuana kadar bi sorun yaşamadık, gayet memnunuz,inşallah yaşamayız da.

N11'de bir satıcı da gördüm. Hoşuma gitti. Keşke diğer bütün satıcılar ve sitelerde de böyle olsa.

Screenshot_16.png

En iyileri UPS ve Yurtiçi. En kötüleri ise MNG ve Sürat Kargo. MNG kapıya teslim yapmıyor, yok evde yoktunuz, yok geldik falan derken getirmediler. Gidip kendim aldım. Hem kargo parası hem de yol parası. Sürat ise kargoları önemsemiyor.
N11'de bir satıcı da gördüm. Hoşuma gitti. Keşke diğer bütün satıcılar ve sitelerde de böyle olsa.

Eki Görüntüle 470681
Yurtiçi Kargo'yu seçerdim ben olsam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı